Кой къде учи?

  • 3 388
  • 47
Не успях да намеря такава тема, така че ако случайно има изтриите тази.

Мислех, че тази информация ще бъде от полза на повечето от нас, т.е. може да обменяме лекции, теми и т.н. Също и да споделим как се справяме с ученето когато около нас има зверчета.
А пък и туко виж колеги намерим !
Аз съм в Стопанския факултет на Търновския университет в БАН (в София)
 smile3529
Виж целия пост
# 1
Няма ли ученици
Виж целия пост
# 2
Имаше подобна тема, аз там, намерих една колежка. Сега си караме и магистратурата заедно.

За протокола - Софийски университет, Факултет по журналистика и масова комуникация, магистърска програма "Публична комуникация". Бакалавърската ми степен е пак от там - "Връзки с обществеността".
(Ей, ама как ги въртят наименованията.  Mr. Green )
Виж целия пост
# 3
НБУ, Компютърни технологии  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Технически Университет София:специалност:Транспортна технина и технологии
Виж целия пост
# 5
Икономически университет Варна - Счетоводство и контрол, 2-ри курс
Виж целия пост
# 6
СУ, Френска филология, четвърти курс и тенденция поне още една година да съм си четвърти курс Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Пловдивския университет "Паисий Хилендарски"-филология, пред държавен изпит съм лятото. thumbsup
Виж целия пост
# 8
Имаше подобна тема, аз там, намерих една колежка. Сега си караме и магистратурата заедно.

За протокола - Софийски университет, Факултет по журналистика и масова комуникация, магистърска програма "Публична комуникация". Бакалавърската ми степен е пак от там - "Връзки с обществеността".
(Ей, ама как ги въртят наименованията.  Mr. Green )
Да, така се намерихме и сега си учим магистратура заедно...  Grinning Само дето моята балакавърска степен е "Журналистика".
Виж целия пост
# 9
НБУ, "Бизнес администрация", магистърска програма /дистанционно обучение, и пак е много трудно да се учи, когато си майка/
Виж целия пост
# 10
МВБУ- Ботевград, спец. Туризъм, ІV курс.
Виж целия пост
# 11
Стопанска академия - Свищов, магистратура дистанционно, спец. Международни проекти
Виж целия пост
# 12
В Благоевград, даже в момента си търся реферат на тема " Съвременни тенденции в мениджмънта на човешките ресурси" някой ако има нещо да свирка , ама и аз колко рано се сетих де......
Виж целия пост
# 13
Изтри ми писанията, ох.
Затова накратко.

Преди 13 години завърших семестриално
факултет "Обществени професии", или
Свободен факултет, или не знам как още
се наричаше двугодишната допълнителна
специализация в СУ. Та остана ми дипломната
работа само, но така и не я написах. Сега
май вече не съществува този факултет.
Или бъркам. Как стоят нещата с такива
като мене? Да пиша ли, да не пиша ли,
колко му е още една дипломна работа.
Ама май съм си загубила студентските права.
Какво да правя?
Виж целия пост
# 14
Аз учех в СУ /БФ/. И бебата поучи малко, ама не се яви на държавния и затова не и дадоха диплома Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия