Лигла ли сте?

  • 6 542
  • 146
 Вариациите са всевъзможни от " Ооооххх, колко ме боли главата. Донеси ми моля те сдъвкан аналгин и ми го изплюй в устата . " до " Миличко, много си ми сладък бе, ще те изпапкам сладурче златно, карамелче мое ."
Та?
Виж целия пост
# 1
Не съм. Не понасям лигли  Sick
Виж целия пост
# 2
И аз. Идея си нямам как се разплуват по този уникален начин  Sick
Виж целия пост
# 3
Аз съм лигла,но определено не по този начин.Тоест бой с възглавници с приятелки например за мен е лигавене.Или пък да се боричкам с приятеля си също за мен е лигавене,ама чак толкова не.Хич не мога да ги понасям такива префънцурени пикли. Sick
Виж целия пост
# 4
Точно обратното на лигла, съвсем в другата крайност съм и съжелявам понякога...
Виж целия пост
# 5
Не съм. Не понасям лигли  Sick
Едвам ги изтрайвам и аз Naughty
Виж целия пост
# 6
Не, но понякога ми се иска да се полигавя, но не ми се удава.
Виж целия пост
# 7
Мразим да се лигавим.Тва ми е било най-отвратното нещо. Sick
Виж целия пост
# 8
лигла съм и се гордея. Ич не ми дреме. А като съм болна, си е малка национална трагедия.  Flutter Flutter
Виж целия пост
# 9
Помните ли Райнето от Вип Брадър?! Е, нещо такова съм и аз Mr. Green
Няма да се оправдавам, намерила съм кой да ме търпи и да намира лигавенето ми за очарователно Crazy

Виж целия пост
# 10
Вариациите са всевъзможни от " Ооооххх, колко ме боли главата. Донеси ми моля те сдъвкан аналгин и ми го изплюй в устата . " до " Миличко, много си ми сладък бе, ще те изпапкам сладурче златно, карамелче мое ."
Та?

не съм от тоя тип, но понякога ми се иска да владея това изкуство Flutter
Виж целия пост
# 11
Изкуство си е. И аз искам понякога, но уви не се получава.
Виж целия пост
# 12
А като съм болна, си е малка национална трагедия.  Flutter Flutter

Умна жена си ти, Франзела Wink
Иначе съм лигла- умерена доза, щото ако се прекали с лиготията може да има обратен ефект. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Понякога. Но когато ме обхване лигавото настроение, то е изцяло. На любимия не само, че не му пречи, но дори се включва и той.  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Помните ли Райнето от Вип Брадър?! Е, нещо такова съм и аз Mr. Green
Няма да се оправдавам, намерила съм кой да ме търпи и да намира лигавенето ми за очарователно Crazy


Нищо лично,всеки с мнението си,но ако те познавах и ми беше наблизо такъв бой щях да ти хвърля,че думи нямам.Чак такова нещо.... Sick Sick Sick
Евала обаче,че си намерила мъж,който да те изтрайва. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия