Запек на бременната

  • 2 626
  • 40
Имате ли проблем Sad
Аз нямах,но се появи преди 2 месеца.Сега съм в 4тия.
С билки или таблетки си помагате? Confused
Виж целия пост
# 1
Аз пиех сироп Дуфалак.Само това ми помагаше. Казваха ми да ям плодове, зеленчуци, супички, но не ставаше. Също така на гладно сутрин можеш да пиеш по една чаша топла вода с мед.
Виж целия пост
# 2
Мерси,
аз пия течности,ям супи но ето ти на проблем.
А Дуфалака става ли за бременни?
И каква доза да взема ,за да не стоя по цял ден в WC-то? Sick
Виж целия пост
# 3
И на мен днес ми изписаха Дуфалак ! Не се притеснявай - няма да стоиш пред 00  Simple Smile - пие се около 20 дена ми каза докторката - за да се постигне ефекта, не е от тези дето веднага те срязва  Sunglasses. Има и на прахчета има го и като сиропче, в упътването си пише каква доза се взема на ден, а и предполагам аптекарите също дообесняват ............
Виж целия пост
# 4
Помага ми сутрин на гладно прясно мляко с мед или фреш от грейпфрут.
Виж целия пост
# 5
Едно или две кивита сутрин нагладно действат безотказно - на мен само това ми помогна!
Виж целия пост
# 6
Аз никога не съм имала запек, но това е заради начина ми на хранене. Сутрин задължително закусвам - корн флейкс с прясно мляко; мюсли с кисело мляко; пълнозърнест сандчвич с масълце, сиренце, яйце; кус-кус или макарони със сирене (добре е да са пълнозърнести); много сезонни  плодове и зеленчуци (в момента ям много киви, портокали и мандарини; моркови и зеле); избягвам банани, защото запичат. Пия доста прясно и ям много кисело мляко. Това е моята рецепта за редовен стомах и ежедневно изхождане, но без напъване. На мен лично ми помага доста - вече съм в трети месец и не съм имала запек. Е, дано и занапред нямам!!! Пробвай и сподели впечатления. Но трябва да избягваш мазните, тежки и сладки храни, както и вкусното, но вредно пържено! Все познати до болка съвети, нали! Но пък вършещи работа! Успех!
Виж целия пост
# 7
Изписаха ми Дуфалакс, но не го пих.Оправих проблема с консумация на плодове на гладех стомах.
Виж целия пост
# 8
Аз имах ужасен проблем!!!! Докарах си невероятни болки в кръста - изобщо не е за подценяване!!!
И дуфалага спря да ми действа, и накиснатите сушени сливи ...
Изписаха ми Лаксатол - бонбони, сладки - приличат на едновремешните карамел му. По една смучеш вечер и на следващия ден си ок.
На мен само това ми помогна.
Виж целия пост
# 9
И аз бях така може би през цялата бременност и най вече до към 5-6 месец....изписаха ми ДУФАЛАК ама така и не го пиех защото ме заболяваше стомаха от него и ми се гадеше  Peace
Виж целия пост
# 10
Чай от зърнастец
Виж целия пост
# 11
Трябваше да пия Дуфалак ,но не го пиех.
Сутрин топла водичка на гладно или кафенце.Това ми помагаше. Peace
Виж целия пост
# 12
Имах първите два месеца. Помагаше ми чай от сена Peace
Виж целия пост
# 13
2 чаши гореща вода на гладно+2,3 лъжички мед на гладно,направо смазват червата.Ако закусваш,нека да мине поне половин час от пиенето на водата
Виж целия пост
# 14
Сутрин преди да закусиш 2 чаши топла вода с мед , важно е стомаха да е празен. Имах подобен проблем, но не мога да го нарека запек, просто ходех до 00 1 път на 2 или 3 дни  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия