за предизвиканото раждане

  • 2 129
  • 15
Здравейте майчета  Hugбременна съм в 39 седмица, термина ми е на 11.01, точно на датата лекарката ми ме вика (ако до тогава не съм родила), защото намира бебето за големичко , да ми предизвиква раждането. Тази бременност ми е втора , при 1 всичко беше по естествен път (тапа , контракции), сега се чувствам малко притеснена моля ви които има по -голям опит да каже боли ли пукането на мехура и изобщо цялата работа , като е насила ooooh!Направо място не мога да си намеря , като знам , че е в четвъртак , а бебе изобщо не дава никакви признаци , че иска да излиза ShockedПоздрави
Виж целия пост
# 1
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=153427.0
Виж целия пост
# 2
При пукането на водите не се усеща нищо. В другата тема ще прочетеш за самото предизвикване и контракции. Успех   bouquet
Виж целия пост
# 3
При мен се получи точно така както си ти в момента. Първото ми раждане беше нормално. Изтече ми водата, контракции, раждане. При второто. Бях на преглед при д-р Атанасов и той установи 3 см. разкритие и на следващия ден ме извика да постъпя в болница. Разкритието не мърдаше, но решиха да ми пукнат водите. Нишо не усетих, но 20 мин след това ми започнаха контракциите първо на 8 мин. а после все по кратки докато станаха на 1 мин. не остана време да ми сложат система  Mr. Green в момента в който ми я слагаха аз вече имах напъни.
В 10:30 ми пукнаха водите в 13:05 родих. става бързо и лесно не се притеснявай. Леко раждане.
Виж целия пост
# 4
Това ми е трета бременност.С втората ми спукаха водите,но нито боли,нито има някаква разлика от нормалното раждане!Така,че стискам палци и леко раждане!!! Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Здравейте майчета  Hugбременна съм в 39 седмица, термина ми е на 11.01, точно на датата лекарката ми ме вика (ако до тогава не съм родила), защото намира бебето за големичко , да ми предизвиква раждането. Тази бременност ми е втора , при 1 всичко беше по естествен път (тапа , контракции), сега се чувствам малко притеснена моля ви които има по -голям опит да каже боли ли пукането на мехура и изобщо цялата работа , като е насила ooooh!Направо място не мога да си намеря , като знам , че е в четвъртак , а бебе изобщо не дава никакви признаци , че иска да излиза ShockedПоздрави
И двете ми раждания бяхя предизвикани Peace.
Първото -сложиха ми система ....и така сред около 8 часа родих,като два часа преди това ми пукнаха водите.
Второто -дадоха ми хапче и след час ме включиха на система ....всичко приключи за около 5 часа.
Успех и леко раждане . Hug
Виж целия пост
# 6
Въобще не е страшно. Аз преносих Ния 8 дни и на деветия трябваше да я родя все пак WinkВероятно ще ти сложат система,която да предизвика контракциите или пък ще ти дадат хапче.Няма нищо страшно.След това всичко си е като при напълно естествено раждане.Успех! Peace
Виж целия пост
# 7
първото раждане и при мен беше нормално
при второто ми сложиха таблета,и след това ми пукнаха мехура-не боли,макар че е неприятно да те ръчкат отдолу Wink
след няма и 2 часа родих!не е по-различно от нормалното,пък и става доста по-бързо(особено 2 раждане)
успех,стискам палци всичко да мине супер леко! Hug
Виж целия пост
# 8
Здравей и от мен.Аз също родих със системи.Имах 2см разкритие,но контракцийте ми бяха неефективни и ми пуснаха окситоцин,а след това ми спукаха водите-изобшо нищо не усещаш освен после изтичането на водите.За първо раждане родих доста бързо-за 4 часа.Желая ти успешно раждане на здраво и хубаво бебе.
Виж целия пост
# 9
НЕ БОЛИ.МЕН МЕ ДЪРЖАХА 2 ДНИ В ПРЕДРОДИЛНА И НА КРАЯ ВЗЕХА ЧЕ МИ СПУКАХА  МЕХУРА,СЛОЖИХА МИ СИСТЕМИ И СЛЕД 2 ЧАСА РОДИХ.ЛЕКО РАЖДАНЕ
Виж целия пост
# 10
няма страшно,много сме минали от там  Wink
леко раждане Hug
Виж целия пост
# 11
Няма страШно,вси4ко Ще мине добре  Hug.Пукането на мехура не боли изобЩо,аз даже по4уствах облек4ение и едно такова топли4ко,топли4ко  Grinning.Ако ти предизвикат раждането Ще мине много бързо.Хайде леко раждане и да се похвалиШ скоро  Heart Eyes.
Виж целия пост
# 12
Така се случи че 10 дни преди термина ме вкараха в болница че получих бъбречна криза. Дойде и датата на термина но нямах никаква родова дейност и лекарите решиха че така или иначе съм там да предизвикат раждане.На следващият ден в 6ч. ми сложиха четвърт хапче цитотек във влагалището ,след още 4 часа ми сложиха и втората четвъртинка и се започна.....та до 16.17 когато родих. Стана бързо но и много по-болезнено от нормалното раждане,след което получих и обилен кръвоизлив......абе имало е да става но си заслужава! Така че смело напред и УСПЕХ!
Виж целия пост
# 13
И аз родих с хапчета през устата..защото имах 4 см. разкритие и така си ходих цели 4 дни а не беше изобщо хубаво за бебка тъй като беше слязла много надоло и почти се касаеше за 1 ден докато родя но лекарката реши с хапче....на сутринта в 8 трябваше да пия първото и така почнаха леки болки стигащи до силни менструални до към 10 и тогава пих и второто хапче и се почнаха едни болки....спукаха ми водите(изобщо не се усеща болка само едно стопляне и все едно се напишкваш).....След 6 часа мъки се появи най-истинското нещо в живота ми....нашата прекрасна дъщеря
Желая ти леко раждане и ще видиш че няма нищо страшно...мисли си за бебчо и това ще ти даво сила за всичко    bouquet
Виж целия пост
# 14
Вероятно ще ти сложат система,която да предизвика контракциите или пък ще ти дадат хапче.Няма нищо страшно.След това всичко си е като при напълно естествено раждане.Успех! Peace

Така е!Успех  Hug ,макар ,че не искам да се стряскаш,но на мен лично не ми повлия първият път системата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия