Ако можехте да избирате?

  • 1 474
  • 29
Ако бихте могли да изберете къде и кога да се родите, какъв би бил изборът ви?
И защо?
Виж целия пост
# 1
Искам да се бях родила в друга държава. Ако не, то поне в по-голям град, където да имам шанс за развитие, работа...Така щях да имам дом и нямаше да се налага да съм все на улицата, разбирай по разни квартири в чужд град без близки и.....абе ще ревна мамка му... Tired
Виж целия пост
# 2
Мексико... Или някъде в Латинска Америка въобще.
Този свят адски ме привлича, чувствам се органически свързана с него. Не знам защо...
Ако се бях родила там, сигурно щях да живея много по-трудно от сега. Но все си мисля, че щях да дишам спокойно, да съм в хармония...  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Може би на някое слънчево място-Калифорния например...  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Според мен има причина да съм се родила тук и сега. Ако се бях родила другаде и в друго време, нямаше да съм същата личност. Гледам да си нося кръста, в същото време и да се радвам на хубавите неща, които ми се случват. Да взема каквото мога. В следващ живот може да съм бръмбар, който търкаля лайняно топче.  Laughing
Виж целия пост
# 5
Верно , че положението ни не е много розово тука, но аз си я харесвам страната. Малко ни трябва да сме щастливи. Даже сега като се замисля незнам дали бих искала да живея някъде другаде завинги. по-скоро не.Има много неща за оправяне тука, но пък някак си ми е хубаво все пак.
Виж целия пост
# 6
 hahaha
В следващ живот може да съм бръмбар, който търкаля лайняно топче.  Laughing

По темата,пак си избирам БГ,нищо че ме няма временно там...
Виж целия пост
# 7
Искам да съм първото едноклетъчно на Земята.
От МЕН да започне ВСИЧКО!
Виж целия пост
# 8
ох и на мен тук ми харесва,ама ако имах маааалко пове4е финансови вазмойности няма6е да е зле  newsm78
Виж целия пост
# 9
Аз пък не веднъж съм си мечтала (когато бях по- млада) да съм родена по времето на Удсток, Дорс, хипитата, тревка, свободия и денонощен купон Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Ако трябваше да избирам, щях да карам на онче-бонче, пък където се падне...
Но и винаги съм казвала: не съм виновна, че съм се родила в БГ. И не съм длъжна да имам силно чувство на национална принадлежност. Космополит съм, дет се вика  Sunglasses
Виж целия пост
# 11
щатите през 50-те в краен случай 80 - те - спокойствие и много пари;  
не се връщам назад дето не са имали ток и течаща вода - с много кандърми може и в римската империя
Mr. Green

В следващ живот може да съм бръмбар, който търкаля лайняно топче.  Laughing

много плескаш нещата василиске, вземи се в ръце - в този живот в българия, в следващия - бръмбар, не отиваш на добре  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 12
В България, харесвам си родината!Но, ако трябва да избирам кога да се родя бих предпочела да е след около 15г ConfusedНашето поколение претърпя всички драстични демократични проблеми.Не искам да живея само на топло или студено.Или в страна като тази да няма нито една планина.Ако се бях родила тук нямаше да ми липсват планините, ако се бях родила в топла страна нямаше да ми лиспва студеното, или топлото в студената страна.Но все пак искам да съм си българче!
Виж целия пост
# 13
Everything happens for a reason, както е казал поетът.
Не бих могла да избирам, затова не трябва и да отговарям Peace
Виж целия пост
# 14
Същото време, може би на друго място. Mr. Green

Но като си помисля и по-зле можеше да е от БГ - миналата година ми разказваха за някаква страна (в Азия май беше...), много малка, разположена в долина непосредствено до океана. На всеки 10-20-30 години имало ужасни наводнения, при които всичко бива разрушено, много хора умират, и всичко започвали да строят отначало, за да бъде разрушено пак след няколко години. Всеки млад човек искам да емигрира, но не можели, защото съседните страни не ги искали. И общо взето всеки роден там си проклинал съдбата...абе много гадно било...сега не ми звичи толкова мелодраматично, но като ми го разказваха много кофти ми стана. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия