къде във Варна превръзки за родилки

  • 971
  • 11
здравейте! къде във Варна мога да намеря превръзки за родилки?във Марешки и Санита няма Tired
Виж целия пост
# 1
В двора на АГ-то има едно магазинче, там продават превръзки за родилки.
Виж целия пост
# 2
благодаря! Hug
Виж целия пост
# 3
На колхозния в първия блок откъм бенковска има гаражи и продават всичко каквото ти трябава в тази област, а и цените са най-добри.
Виж целия пост
# 4
На колхозния в първия блок откъм бенковска има гаражи и продават всичко каквото ти трябава в тази област, а и цените са най-добри.

Аз точно там не можах да намеря. Купих си пак от гаражите, но първия блок от към пазара - първия гараж към главната улица. Naughty
Виж целия пост
# 5
В гаражчетата на Чаталжда. Според мен и нощните на Аlways стават. Аз доколото си спомням в болницата ползвах само лигнин, макар че си бях купила и превръзки.
Виж целия пост
# 6
Преди 5 месеца,когато аз раждах,никъде не намерих.Обиколих гаражите на Колхозния,но там ми казаха,че нямало такова животно като превръзка за родилка,но нощните на Always били отлични за целта(което потвърждавам и от собствен опит  Peace;първо ползвах много дебелите,после едни много тънки,но със страхотна абсорбация).
Виж целия пост
# 7
Има едно малко магазинче за бебешки неща в малката уличка до Медицинският университет/точно срещу входа на Спортен център ТИМ/ аз от там си купих
Виж целия пост
# 8
А на коя фирма са тези превръзки?Моля,да ме просветлите!
Виж целия пост
# 9
На пазара на Депото има,аз преди осем месеца от там си ги взех
Виж целия пост
# 10
Аз мойте ги купих от едно гаражче за памперси и бебешки неща срещу Пикадили Чаталджа, намира се навътре в двора между блоковете,а не край пътя
Виж целия пост
# 11
Ако раждаш в Окръжна, там искат задължително лигнин. Аз си носех превръзки, но още в приемната ми казаха да ги върна и да поръчам на таткото да донесе лигнин.
Желая ти леко раждане Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия