Обучение на детето, което не ходи на детска градина

  • 547
  • 3
Мили майки,
Моля за помощ и идеи: Аз съм от Щастливите родители, които са случили на страхотна баба (майка ми де!) Simple Smile. Моят мъник е вече на 3.5, но поради ред причини и наличието на свободна баба не ходи на градина. Иска ми се, обаче, да общува повече с деца - това и на него му липсва, защото градинките са пълни с бебенца, а неговите връстници са в ОДЗ. Потърсих в нет-а иде за кръжоци, език, полудневна забавачка и т.н., или просто места, където 2-3 часа може да общува с деца и да учи език или да рисува, или да пее, каквото и да е. Повечето обаче са само за деца на 6-7 години и нагоре. Ще съм благодарна на всеки, който може да ме посъветва. А, да - става дума за София, а ако е в района на Гео Милев, Изток, Младост 1 ще е супер (май ви ограничих страшно, а Embarassed)?
Виж целия пост
# 1
В читалището на Плиска (по-точно на гърба на кино"Изток") можеш да го запишеш след 4г - имат занимания дообяд - английски, танци и мисля, че и приложни изкуства. Най-добре провери намясто.
Виж целия пост
# 2
Благодаря! Simple Smile Аз им гледах сайта, но явно е по-добре лично да отида.
Виж целия пост
# 3
В Читалището на Младост1 имаше полудневна забавачка. Но не знам дали все още я има. Обаче пък пак там има танци, рисуване и т.н.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия