фолиевата киселина

  • 1 129
  • 24
искам да ви питам до кога да си пия фолиевата киселина,вече съм в 4тия месец и ми остават около 20 таблетки.дали да си ги изпия всичките?
започнах да я взимам като разбрах че съм бременна Wink
Виж целия пост
# 1
изпий си ги - няма да навреди. само би била от полза  Peace
Виж целия пост
# 2
 Изпий си ги . Моята гинеколожка казва, че могат да се пият през цялата бременност-няма да нявредят  thumbsup
Виж целия пост
# 3
Аз изобщо не съм пила.
Виж целия пост
# 4
Ами сама прецени...аз като бях бременна имах същото питане към моя доки и той каза, че няма да ми навреди да си ги изпия, няма да ми навреди и ако ги спра... Peace
Виж целия пост
# 5
благодаря ви милинки Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
ИЗпийси ги, аз съм в осми месец и си доизпивам опаковката. Тя не вреди.
Виж целия пост
# 7
Изпий си ги, не вредат, дори някои доктори препоръчват да се пие през цялата бременност !!!!
Виж целия пост
# 8
Моята гинеколожака ми беше казала, че след четвъртия месец няма смисъл да я пия, но си я изпий според мен...
Виж целия пост
# 9
Аз като влязох в 4-ти и ги спрях.Моята д-ка ми каза ,че за да има полза от тях трябва да се пият 2-3 месеза преди да забременея и 3 месеца след това
Виж целия пост
# 10
изпий си ги - няма да навреди. само би била от полза  Peace
Peace
Виж целия пост
# 11
Изпий си ги. Няма да навреди нито на теб, нито на бебчето. Аз пих до към края на 4-ти месец.  Peace
Виж целия пост
# 12
Аз даже се замислям дали да не си пия витамини за бременни до края на бременността. Съдържат само 2 пъти повече фолиева киселина от обикновените мултивитамини, но пък доста повече желязо, което особено накрая е задължително да се пие, особено пък за анемични по природа като мен. Просто ми е по-лесно да глътна една таблетка витамини за бременни отколкото да мисля по 3 пъти на ден да вземам отделно Хемо-желязо.  Но действително на опаковката витамини пише, че се пие 1 месец преди забременяване до 3 месеца бременност.  newsm78
Виж целия пост
# 13
Фолиевата киселина и другите витамини от В-групата, плюс желязо, калций и магнезий /дано не съм забравила някой минерал/ е добре да се пият през цялата бременност и през периода на кърмене, защото тогава сме предразположени към недостиг на изброените по-горе елементи.
Виж целия пост
# 14
Ако се чувстваш добре продължавай да ги пиеш. Аз лично я пих през първите 3 месеца, но от нея лицето ми се обрина страхотно. След като ги спрях ми трябваха около 2м. ,за да се оправя ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия