Кой на кого прилича... ама от кофтито

  • 2 714
  • 50
Абе прави ми впечатление, че като се заговори за прилика с известни личности, всички го докарваме на холивудски диви, малдиви и самодиви. Ако трябва обаче да се оприличите на някой... хм, не толкова лицеприятен... стиска ли ви? Склонни ли сте да се "изгаврите" със себе си, или това ще ви скапе самочувствието?
Виж целия пост
# 1
Ми, уникална съм.   newsm78
Не мога да се оприлича на никого.
И на холивудско парче също не мязам, нямам нужните атрибути.
Виж целия пост
# 2
Ми, уникална съм.   newsm78
Не мога да се оприлича на никого.
И на холивудско парче също не мязам, нямам нужните атрибути.


    bowuu И аз така,и аз така-втора като мен няма.
Виж целия пост
# 3
Ами то холивудските персонажи нали са все диви и малдиви, на кого да се оприличи човек... айде литературни герои.

Разсеяният професор от "Децата на Капитан Грант", дето първо беше научил испански вместо португалски, после беше сбъркал континентите.
По Коледа... Гаргантюа. Даже като бременна имах един сън, подобен на майката на Гаргантюа (тя нали го родила през лявото си ухо)... е, аз сънувах, че раждам през дланта на лявата си ръка. Не болеше хич Simple Smile
Ей, Доне, заради теб отворих villains in literature в Уикипедия. Но не можах да си избера между лейди Макбет и Смог.
Затова пък няма да се сърдя, ако някой друг ми избере нещо.
Виж целия пост
# 4
Никоя от холивудските звезди не прилича на мен  smile3533
Виж целия пост
# 5
Оо, може и да не е холивудски персонаж... Както споделих в другата тема, аз приличам на Пената например. Също и на една руска артистка - Инна Чурикова, пак тя. Чисто външно говорим, не литературно  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Понякога нещо в мен напомня свинския елемент в мутрата на Мелани Грифит.
Виж целия пост
# 7
Доне, не приличаш на тез люде... защо си си свалила халката от носа?
Виж целия пост
# 8
Сега съм в тиквите и разсъждавам. newsm78
Упълномощавам Кас да ме оприличи. Няма да се сърдя. Обещавам. Mr. Green
Зървала мий физиомутрата.
Виж целия пост
# 9
Понякога нещо в мен напомня свинския елемент в мутрата на Мелани Грифит.
Е тя е към дивите  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Ии, към дивите била, мен ми е прасешка.
Хубу де, на Мис Пиги, но има по-достойни и не смея да се вра в тая категория.
Виж целия пост
# 11
Упълномощавам Кас да ме оприличи. Няма да се сърдя. Обещавам. Mr. Green
Не е номера Кас да те оприличи, а ти  Simple Smile Идеята ми е: доколко сте склонни да се видите като карикатура - вие самите.
Виж целия пост
# 12
Ааааааа, навремето един от тези сайтове за прилики с известни личности ми даде 50% прилика с Хуан Антонио Самаранч Twisted Evil Twisted Evil Да онагледя hahaha


А иначе ако трябва сама да се сравнявам с нещо ще избера жираф Mr. GreenНе съм толкова висока, но имам дълъг врат, малки уши и голям нос - с прибрана коса приликата е поразителна Twisted Evil Отдавна обяснявам,че ако бях крава щях да умра от глад поради невъзможността да паса(носа пречи да се стигне до тревицата) Mr. Green Като се замисля всяко лято се връщам от морето без тен на деколтето, проклетият нос пази сянка - казвам ви Crossing Arms
Виж целия пост
# 13
Валкюра. Нали се сещате, онези мощни девици, дето яздят крилатите вълци у Вагнер. Само дето не съм руса валкюра, а по-така нашенска.

На вежди го докарвам почти като Фрида Кало, ама не Салма Хайек в ролята на Фрида Кало, а в оригинал...  Joy
Виж целия пост
# 14
Добре:
Носът ми е с два върха. Не се сещам някой грозник да има такъв. newsm78 Значи аз съм най-, най- в тая област, че е и извит нагоре. Mr. Green
Ще ида малко към Дафодилско, но от моите очички по-свински нееееема, съчетани с изпъкнали скули и хлътнали бузи.  ooooh!
Обаче съм си уникат отвсякъде погледнато. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия