....Има ли шасн за бременност??

  • 1 032
  • 11
....Имам един вапрос който много ме вълнува!
Интересаува ме дали след сваршването на месечния цикъл на жената мъжа може да сварши в нея Thinking..Дали има шанс за бременност или не?Знам, че това е многоотносителен въпрос но.... Hug...Ще ми баде драго да споделите своето мнение   bouquet..Мерси предварително:)
Виж целия пост
# 1
Има,така забременях първия път.
Виж целия пост
# 2
Има разбира се!По всяко време може да се забременее Wink
/грешка в заглавието"шаСн"..../
Виж целия пост
# 3
..А кога има вероятност да няма риск от зачатие????...Чувала съм че има дни  в които можело и затова се допитах до вас!?!?!?...Кои са тези дни... newsm78..и има ли такива????
Виж целия пост
# 4
Може да се зачене във всеки ден от цикъла. Особено при нередовен.
Виж целия пост
# 5
по-принцип,най-грубо казано 8дни от идването на цикъла може да НЕ се пазиш,след това 8дни /когато е овулацията се пазиш,т.е може да забременееш/и останалите пак може да не се пазиш.но това е много относително и индивидуално и несигурно и т.н.лично аз и с двете деца забременях на 9-10 я ден от идването на цикъла,т.е 1-2 дни ,след като ми свърши...
Виж целия пост
# 6
по-принцип,най-грубо казано 8дни от идването на цикъла може да НЕ се пазиш,след това 8дни /когато е овулацията се пазиш,т.е може да забременееш/и останалите пак може да не се пазиш.но това е много относително и индивидуално и несигурно и т.н.лично аз и с двете деца забременях на 9-10 я ден от идването на цикъла,т.е 1-2 дни ,след като ми свърши...
И пак е много относително.  Peace Аз имам по принцип редовен цикъл, а с малкия забременях на 8-мия ден от цикъла.

..А кога има вероятност да няма риск от зачатие????...Чувала съм че има дни  в които можело и затова се допитах до вас!?!?!?...Кои са тези дни... newsm78..и има ли такива????

Дните, непосредствено преди да ти дойде. Ако знаеш, кога ще ти дойде. Изобщо... При нередовен цикъл, не важи!

Помисли за други начини за предпазване, за да си спокойна!
Виж целия пост
# 7
..А кога има вероятност да няма риск от зачатие????...Чувала съм че има дни  в които можело и затова се допитах до вас!?!?!?...Кои са тези дни... newsm78..и има ли такива????

Не разчитай на този метод за контрацепция.  Naughty
Виж целия пост
# 8
..А кога има вероятност да няма риск от зачатие????...Чувала съм че има дни  в които можело и затова се допитах до вас!?!?!?...Кои са тези дни... newsm78..и има ли такива????
Вероятност винаги има. Гаранция- няма !!! Naughty
Виж целия пост
# 9
....Благодаря  на всички,които дадоха своето мнение Peace...
Виж целия пост
# 10
На теория всичко е ясно и точно,но на практика всеки е индивидуален! Peace
Ако искаш бебе-рискувай,ако не искаш бебе НЕ пробвай само за единия миг кеф Mr. Greenи то на кого Crazy?!
Виж целия пост
# 11
да
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия