Guinot?

  • 19 906
  • 39
Кой какво е ползвал и от кои продукти е доволен на Guinot?
Виж целия пост
# 1
Аз съм ползвала Ексфолираща и абсорбираща маска - Gommasque, ексфолиращ гел с плодови киселини Gommage Biologique и кремчето за блясък - Creme Baeute Neueve. Доволна съм и от 3-те, но не съм особено впечатлена - има по-евтини продукти със  същата ефективност. Ще ми се обаче да им пробвам продуктите за тяло.
Виж целия пост
# 2
Видях положителният ефект на тази козметика върху кожата на лицето на моя приятелка - жената е над 50 г., но откакто ползва Guinot, не й дават тези години, действително, кожата й стана като на 32-35 г. И така провокира ме този нагледен факт.
Но събирам отзиви, всяко мнение ми е важно.
Виж целия пост
# 3
Приятелката ти  явно е ползвала сериите за по-зряла кожа. На мен още ми е рано и както виждаш ползвала съм все неща за по-младежка кожа, склонна към омазняване. Аз също съм доволна, но не и впечатлена.
Виж целия пост
# 4
Приятелката ти  явно е ползвала сериите за по-зряла кожа. На мен още ми е рано и както виждаш ползвала съм все неща за по-младежка кожа, склонна към омазняване. Аз също съм доволна, но не и впечатлена.
Разбира се че ще ползва за зряла! Ти пък. Питането ми е за кой какво е ползвал и така, аз си имам за себе си впечатления  от примера, който дадох - въпреки, че всичко е много субективно, но кожата ти да изглежда като на 30 г. пък ти да си на 50 г. това не се среща често при козметиката, т.е. не стават чудеса с всяка козметика. Та от там си направих изводи за Guinot. И ще се повторя - всичко е субективно.
Питането ми е за хидратиращи продукти, за млада кожа. И не само - отзиви, кой какво е ползвал и т.н.
Това, че теб не са те впечатлили продуктите на Guinot го разбрах.
Виж целия пост
# 5

Аз съм доволна от GUINOT във всяко едно отношение. Моята козметичка ходи всяка година във Франция - канят я представителите за България лично - и е винаги в крак с най-новите им продукти. Та тя работи само с тяхна козметика и от нея съм си взимала разни неща - всичко е било супер. От продуктите за лице до грижата за тялото. Аз последно пробвах един крем Матизон понеже кожата ми е комбинирана и съм много впечатлена. А също и слънцезащитните продукти са им много добри. Така че мисля, че няма да сгрешиш ако ги пробваш!
Виж целия пост
# 6
soff, имат тестери, нали? Би ли ме ориентирала за цената на споменатия от теб крем? Информативно, разбира се.
Всъщност сега разглеждам сайта им, познавам козметиката като име, но досега винаги е оставала извън полезрението ми. И понеже вчера ми дадоха тестери на крем и маска на Dior, преди да започна покупки реших да се осведомя и за Guinot.   
Виж целия пост
# 7
Матизон крема, който пробвах последно е към 100,00лв., но той се води от по-високият клас продукти на Guinot и е от последните им каталози. Преди това ползвах един в тубичка за комбинирана и мазна кожа и беше към 45,00лв. Имат много хубави лосион и мляко с розова вода също са перфектни  Peace
А понеже спомена и Диор аз за Коледа получих подарък крем HYDRACTION на Диор за нормална към комбинирана кожа + серум + тоалетно мляко от същата серия. Е, не мога да не кажа, че Диор са по-висок клас от GUINOT, но тук вече играе роля цената. Зависи какви пари си си приготвила за бяла козметика!  Hug
Виж целия пост
# 8
Благодаря ти! Сега тествам точно тази серия HYDRACTION на Диор. Даже снощи погледнах (в плика), че имам и серум, освен маската и крема (към тях и още един тестер за крем на Диор превантивна грижа първи бръчки - Capture R 60/80). Крема на Dior и той е към 130 лв., който сега тествам. До сега ползвах на Dior крем Energy- Move - енергизиращ, вода за дегримиране - почистваща и серум. Нямах представа за цените на Guinot.
За сега правя само проучвания, ще видим, но ми бе много полезна soff, както разбира се и мнението на Jaime, на която също благодаря!
Виж целия пост
# 9
Аз от скоро ползвам Гино и съм много доволна. Примерно преди ми се налагаше всеки ден да поставям пудра или фон дьо тен заради разширени пори, сега ползвам само крема за комбинирана и мазна кожа ( от около 45 лв.). Много съм доволна. И козметичката ми работи само с тях. Според мен са добри.
Виж целия пост
# 10
ползвам дневен хидратиращ крем на Гино от 2 години и половина и съм много доволна, редувам го с един друг, но най- доволна съм от крема против тъмните кръгове - много ми харесва. Пробвала съм и продуктите им за тяло-много са хубави, но са скъпички
Виж целия пост
# 11
Така. Ред е да споделя все пак опитите си с Guinot. С нормална към смесена кожа съм и чувствителна, да уточня.

Hydrazone крем за дехидратирана кожа - получих леки обриви по скулите и зачервявания по челото.
Matizone матиращ крем - нищо особено.
Longue Vie Yeux - регенериращ лифтинг крем за околоочния контур, ами реших за себе си, че е за по- зряла кожа и тествах много малко, допадна ми, но смятам, че ми е рано.

Доволна останах от:
- Creme Pur Equilibre - крем за смесен тип кожа, свива порите, и след него съм без фон дьо тен, но внимание, този ефект (без фдт) може би е за не много широки пори.
 - от същата серия маската Gommasque, ексфолираща и регулираща с двойно действие.


И понеже в горните си мнения съм споменала за Dior -  HYDRACTION  не ми допадна. Както и този Capture R 60/80, за който мога да кажа също - нищо особено е като крем.
Виж целия пост
# 12
От продуктите за тяло Guinot не съм доволна .Миналото лято си направих процедури за тяло в  козметичен центьр с продукти на  Guinot . Нямаше никакьв ефект, а прцедурите си бяха доста скьпички.
Виж целия пост
# 13
Mаската Gommasque - след трето ползване, не ми харесва, защото е доста груба за кожата ми, освен това аз нямам проблеми с омазняване, а след употребата й, забелязах нещо такова и я спрях веднага.
За сега съм доволна само от крема, за който споменах.
Виж целия пост
# 14
Аз съм ползвала 10 минутната маска за очи- нищо особено-не намалява подпухналостта/в крайна сметка изчезна от самосебе си/.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия