Oт кога пюре от банан

  • 6 333
  • 16
Кажете ми моля от кога се дава пюре от банани  и от кога мога да замествам хранене с пюре вместо мляко ние ядем по малко пюре от 2 седмици
Виж целия пост
# 1
Колко е голямо бебето?
Пюре от банан дадох след петия месец.Банан с ябълка,само банан на Хип.
Плодовото пюре не замества хранене-обикновено се дава между храненията.
Аз,обаче си го превръщам в основна закуска,защото моят син не иска да пие АМ и му добавям в пюрето.
Виж целия пост
# 2
Аз дадох пюре от банан след 3 месец. Самите сокчета които се дават на 2 месец се заместват с по- твърда храна, т. е пюре. Аз започнах точно с банан да захранвам, защото бебетата обичат вкуса му и става по-лесно(поне за мен). Цяло хранене се замества със зеленчуково пюре чак 5 месец.  Hug
Виж целия пост
# 3
Това телфонният номер ли ти е?  Laughing

Пюре (не пресен банан) може най-рано след 4 навършени месеца, по-рано в никакъв случай. Както ти е казала Зори, плодовото пюре не замества хранене. Щом почне да си изяжда едно малко бурканче, става за между храненията.

Хубаво е да споменаваш възрастта на детето  Peace

Виж целия пост
# 4
Аз дадох пюре от банан след 3 месец. Самите сокчета които се дават на 2 месец се заместват с по- твърда храна, т. е пюре. Аз започнах точно с банан да захранвам, защото бебетата обичат вкуса му и става по-лесно(поне за мен). Цяло хранене се замества със зеленчуково пюре чак 5 месец.  Hug
Hug
Виж целия пост
# 5
След 3 месец пюре от банан,а пресен след 5 месец.
Виж целия пост
# 6
Пюре от банан дадох след третия месец, а пресен банан доста по-късно.
Виж целия пост
# 7
Пюре от банан дадох на 4 месеца и нещо,но хранене с плодово не съм замествала,а суров банан-на 6 месеца Peace
Виж целия пост
# 8

 Naughty

След 6-ти! Бананът съдържа хистамин, както и домата. Домат би ли дала 5-ти месец?
Виж целия пост
# 9
От пюре дадох в края на 5я месец,а пресен в края на 6я.
Виж целия пост
# 10
От пюре дадох в края на 5я месец,а пресен в края на 6я.
Peace
Виж целия пост
# 11
Захраних с пюре от банан след 4 навършени месеца. Суров банан дадох след шестия месец.
Виж целия пост
# 12
На  4 месеца дадох бананово пюре. Слад това на 5 месеца бананова каша. Самия плод някъде към 7 месец, с лъжичка. В момента си ги гризка и много ги уважава  Peace.
Виж целия пост
# 13
Аз заместих цяло хранене с пюре (но зеленчуково) пюре при захранването - на 4 месеца и половина. Просто изяждаше колкото изяде, без да дохранвам с мляко. Плодово пюре за следобедна закуска започнах да давам в 5-тия месец. За съжаление моята дъщеря не обича банан и не го яде даже и в комбинация. Опитах на 7 месеца да яде истински банан -не ще. Сигурно на мен се е метнала - и аз мразя банани.
Виж целия пост
# 14
Пюре от банан можеш да дадеш на 5 навършени месеца, суров банан- на 6.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия