Глътнато камъче

  • 1 835
  • 9
   Мами, дъщеря ми много обича да лапа РАЗНИ БОКЛУЦИ и вчера глътна камъче. Мисля си, че не е проблем, но за мое успокоение се нуждая и от вашето мнение. Предварително ви благодаря.
Виж целия пост
# 1
Според мен ще си излезе по каналния ред. Децата често гълтат какво ли не. Проверявай "материала на изхода" през следващите няколко дни.
Моето съседче преди години глътна един доста голям магнит и хирурзите препоръчаха няколко дни да яде картофено пюре, за да го избута.
Дано всичко ви е наред!
И все пак, ако няма резултат до няколко дни, консултирай се с лекар.
Виж целия пост
# 2
Гълтали сме камъче-за щастие нищо й няма,изака си го после Laughing
Виж целия пост
# 3
Мисля че ще си го изходи детето. Лятото и на нас щеше да ни се случи, но я видях в последния момент че се мъчи да дъвче нещо.
Виж целия пост
# 4
Моето момче изяде батериите на малкото пластмасово мобилно телефонче. Голям страх брах, но ги изака. Вярно, бяха малко почернели, но нищо им нямаше. Тичахме до Пиригов като луди. И да знаеш, отне му 3-4 дни, докато ги изхвърли, така че проверявай по дълго  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
И синът ми е гълтал камъче, беше съвсем малко и така и не го открихме, лекарката каза, че няма проблем, най-вероятно не сме го видели.
Виж целия пост
# 6
Аз също мисля, че ще си излезе по каналния ред Heart Eyes.
Дъщеря ми беше глътнала една малка фибичка, аз не съм я видяла, че го е направила. Разбрах чак когато я видях изакана в памперса ooooh! Whistling Embarassed
Виж целия пост
# 7
Дъщеря ми лятото глътна 20 ст.-ренгени,притеснения...По опасно е да не зеседне в гърлото или хранопровода.В стомаха ли е вече-изхода е ...Картофено пюре препоръчват...
Виж целия пост
# 8
Лятото малката падна с лице в пясъчника. Не мога да ти опиша какво количества пясък и камъчета бяха влезли в носа и устата. Част от тях глътна, част изплю, част аз успях да извадя, но бая си похапна тогава Wink Нищо му нямаше на детето Wink

А ти за едно камъче си седнала да се притесняваш  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Ще го изкара по каналния ред,не се притеснявай Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия