упорити херпеси по гениталиите

  • 1 039
  • 3
имам херпеси по генит.вече 3седмици.След раждането започнаха да ми се появяват,/винаги след цикъл/ и отминават за о/о седмица.Сега обаче са мн упорити.пия имуностимулатор,но очаквам ефекта от него да е по-бавен.Ако някой има решение на проблема и иска да помогне,моля да сподели!
Виж целия пост
# 1
 - Пиши ми на лични, излекувал съм пациент с 18 (Осемнадесет) години "стаж" с този проблем, и от 5 месеца се радва на  обсолютно здраве!  Peace
Виж целия пост
# 2
аз също имах редовно преди време,наистина шанса е единствено  с подсилване на имунната система ,иначе лекарите изписват ацикловир-трябва да се маже веднага щом усетиш първите симптоми на херпеса,помага единствено да протече по-леко...с хомеопатия не съм се лекувала,не знам,успех в лечението
Виж целия пост
# 3
Аз страдах от такива ужасии.И преди да спрат задравната пътека/преди лечението беше безплатно за харпес Зостер/ пиех хапчета ако ти кажа, че бяха 170 на брой би припаднала, но помогнаха.За съжаление сега ги няма, трябва да си ги поръчаш, но цената на едно от тях е 3$.Знам, че в инфекциозна или паразитологията ще те излъжа има инжекции бият се 6 мисля.Не знам дали помагат до се изчистиш до край, тъй като това е в кръвта и винаги може да се появи при срив.До колкото знам и съм наясно с проблема тези инжекции спомагат за все по-рядкото появяване на херпеса.Ако искаш мога да попитам моя позната за въпросните инжекции, просто ми пиши Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия