Айде сега да си поговорим за малките бюстове

  • 6 782
  • 78
Отдавна ми се ще да си побъбря с някой с  по-малък бюст  Grinning

Аз лично не се оплаквам, но ми се появиха стрии след бремеността, от които май няма оттърване, освен ако не забременея пак  Wink
Единственият проблем, който срещам напоследък е липсата на сутиен с размер 75А!
Виж целия пост
# 1
Е, ти ме успокои! Аз съм пък В. Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Разписвам се и аз в подкрепа на малкия бюст  Embarassed
Виж целия пост
# 3
Моят е малък,но си го харесвам  Wink
Виж целия пост
# 4
хех и моят, преди беше много, като пих противозачатъчни няколко месеца порастна малко, но мама ме успокоява, че като забременея ще порастне, поне с нея така е станало и сега има идеален бюст, амааа, дотогава има време  Laughing
Виж целия пост
# 5
Моят е малък,но си го харесвам  Wink
newsm10 и при мен е така...
Малкият бюст си има и своя чар-аз лично харесвам по-скоро малки, но стегнати гърди...стоят по естествено някак си...
а тези, които носят много големи-наистина чак ги съжалявам, как ли тежи? #Crazy
то зависи много и от самата структура...и въпреки това...малкото е МНОГО секси според  мен Laughing
Виж целия пост
# 6
даа, това е едно от нещата, заради които не съжалявам, че бюста ми не е голям
наистина тази тежест, да не можеш да тичаш, без всичко да се тресе
пък и винаги можеш да си го уголемиш в крайна сметка :Р
Виж целия пост
# 7
Моят е малък,но си го харесвам  Wink
newsm10 и при мен е така...
Малкият бюст си има и своя чар-аз лично харесвам по-скоро малки, но стегнати гърди...стоят по естествено някак си...
а тези, които носят много големи-наистина чак ги съжалявам, как ли тежи? #Crazy
то зависи много и от самата структура...и въпреки това...малкото е МНОГО секси според  мен Laughing

newsm10
Виж целия пост
# 8
Обзалагам се, че ние- с малките бюстове сме по- многочислени от големите  Peace
В тая тема няма да има снимки, нали  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Аз имах много малък бюст - 70 А, но се промени на 70В, а после ми откриха много серизона анемия. След няколко месечно лекуване на причината, анемията се овладя и като следствие се нормализира и хормоналния фон...започнаха да порастват и гърдите ми и сега съм пълно 75В- дори С при някои по- изрязани модели. Доволна съм и много си ги харесвам . Стегнати са и понеже съм слабичка стоят много добре. Whistling
Виж целия пост
# 10
Ох и аз си го харесвах преди да родя първото си дете,а сега ве4е след второ,освен 4е е малък е и мек ooooh!(то заприли4а на онзи лаф,само 4е за мъжкия атрибут-Може да ми е малък,но ми е мек Sick)А за протокола и аз харесвам малки и стегнати гърди,но и на по-големи няма да откажа Peace
Виж целия пост
# 11
Това с порастването на бюста след бременност как, става така и не го разбрах.Аз пробвах два пъти,но резултата беше временен. Не ми е проблем,че мие малък бюста,а че дупето стана голямо. Sad
Виж целия пост
# 12
Аз вече се разписах в успоредната тема:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=157102.msg3047715#msg3047715

За протокола-75В.
Виж целия пост
# 13
Обзалагам се, че ние- с малките бюстове сме по- многочислени от големите  Peace
В тая тема няма да има снимки, нали  Rolling Eyes

Е,какви снимки #CrazyТо като няма какво да покажем Embarassed

За протокола и аз се записвам в темата Wink
Виж целия пост
# 14
Мно-го сме, сил-ни сме!!! Grinning
Ама хич няма да откажа мъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъъничко по-големи цицки...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия