Помощ за едни снимки? Спешно!

  • 531
  • 9
Знам, че темата не е за тук, но наистина ми трябва бързо помощ от хора,които разбират повече от мен.
Искам да намаля едни снимки (трябва да са до 100кб), но не знам каква програма да си дръпна.
Правя си CV в jobs.bg, намерих и обяви които ме устройват, обаче снимките, които имам на компа са прекалено големи.
Много благодаря за помощта  bouquet
Виж целия пост
# 1
Фотошоп? newsm78
Виж целия пост
# 2
Дай мейл и мога да ти пратя една Simple Smile казва се Image Resizer и е точно за целта Simple Smile
Виж целия пост
# 3

С това хич не мога да боравя newsm78
Виж целия пост
# 4
Защо не пробваш с Paint, мисля и с нея ще се получи.
Виж целия пост
# 5
Защо не пробваш с Paint, мисля и с нея ще се получи.

Пробвах, но само я развалих снимката Sad
На старият си комп имах подобна програма,но тя ми беше инсталирана. А старата машина отиде при брат ми, та сега наваксвам тепърва с подобни истории. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Един съвет от мен - слагай паспортна снимка. Никога такава от купон, от парк, от заведение или такава, на каквато не се вижда добре лицето ти, снимана си отстрани или имаш нестандартна прическа. По-добре въобще не слагай, ако имаш само такива и не е изискана актуална снимка в обявата. Обикновено такива кандидати не се приемат сериозно.
Виж целия пост
# 7
пробвай тук... много лесно ще си намалиш всяка снимка... при това без да изтегляш и инсталираш нищо... УСПЕХ


тук он-лайн  намалявааш размера на снимката...
Виж целия пост
# 8
http://www.irfanview.com/
Виж целия пост
# 9
В Start, All Programs, Microsof offise imash Misrosoft office tools i vytre Picture manager. Tam na edit picture mu davash resize 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия