Бременност и секс?

  • 1 572
  • 36
Здравейте.Искам да ви попитам как се отрази бременностави на желанието да правите секс?
А на мъже те Ви отрази ли се това по някакъв начин?
Виж целия пост
# 1
Желанието ми определено се занижи, но пък все още го има и май ще е така до края.  Blush
Виж целия пост
# 2
Положително. Не мисля че бременността дава отражение на желанието за секс. По скоро всичко е до нагласа и психика на жената, е не визирам когато ти се гади или пък ти е зле, но като нямам оплаквания определено желание за секс имам много. Все пак бебетата ако са направени с любов мисля че тези чувства и после си остават.
Виж целия пост
# 3
Различно през различните периоди. Понякога имаш желание, понякога те дразни. Поне при мен
Виж целия пост
# 4
 
.... Не мисля че бременността дава отражение на желанието за секс. По скоро всичко е до нагласа и психика на жената,..... Все пак бебетата ако са направени с любов мисля че тези чувства и после си остават.

Определено бременността дава отражение върху желанието за секс. Едни жени искат повече, други- изобщо. По- скоро зависи от бушуващите в бременната жена хормони.  Peace
Аз, например нямах никакво желание, а твърдя, че бебетата ми са заченати с любов  Peace
Виж целия пост
# 5
на мен засега ми се отразява отрицателно. когато не ми е лошо ужасно ми се спи. и в двата случая не ми е до секс  Embarassed надявам се по-нататък положението да се оправи  Simple Smile
офф:кой беше месецът, в който жената имала много засилено либидо?
Виж целия пост
# 6
офф:кой беше месецът, в който жената имала много засилено либидо?

Казват, че първите 4-5 месеца либидото се засилва  Peace
На мен ми забраниха секса от самото начало, а засилено желание винаги съм имала Sad
Виж целия пост
# 7
Здравейте.Искам да ви попитам как се отрази бременностави на желанието да правите секс?

az taka otslabnoh prez parvite 3 meseza,nikoga ne sam bila tolkova slaba i niamam jelanie za sex,t.s.mnogo mnogo riadko
Виж целия пост
# 8
Почти през цялата си бременност нямах желание за секс,но пък след това си наваксах Peace
Виж целия пост
# 9
.... Не мисля че бременността дава отражение на желанието за секс. По скоро всичко е до нагласа и психика на жената,..... Все пак бебетата ако са направени с любов мисля че тези чувства и после си остават.

Определено бременността дава отражение върху желанието за секс. Едни жени искат повече, други- изобщо. По- скоро зависи от бушуващите в бременната жена хормони.  Peace
Аз, например нямах никакво желание, а твърдя, че бебетата ми са заченати с любов  Peace
Права е mylenka !
Подкрепям мнението й Peace
Виж целия пост
# 10
Изпари се напълно.Пък и ми беше забранено,защото имах рискова бременност Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Различно през различните периоди. Понякога имаш желание, понякога те дразни. Поне при мен
И при мене.
Виж целия пост
# 12
На мен не! Даже ми се правеше повече Wink
Виж целия пост
# 13
В началото нямах желание и как да имам като непрекъсното ми се гадеше. Но като отмина желанието си се върне  Joy
Виж целия пост
# 14
...как се отрази бременностави на желанието да правите секс?

Никак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия