манипулации по заголването, обрязването.... при момченцата

  • 709
  • 5
 Имам смътен спомен, че нищихме проблема някъде назад във времето, но сега не мога да го намеря, за това пускам нова тема.
Синът ми е на 3 години и половино и пишлето му още не се заголва както трябва - наполовина горе долу. Започнах да се притеснявам, че най-вероятно ще се наложи оперативна намеса - някои ми казват че много съм закъсняла, други чу само трябва да се оправи до 4-5 годишна възраст. При вашите момченца как беше.... Rolling Eyes Притеснява ме и това, че напоследък често започна да му се възпалява (кожичката се зачервява и съвсем спира да се заголва) и  по няколко дни се киснем в калиев перманганат. Започнах да си мисля дали не е по-добе да го заведа направо да го обрежат  Thinking Ама като не знам как стоят нещата.... Някой ако има опит моля да сподели, ще съм много благодарна  Praynig
Виж целия пост
# 1
Виж темите за фимозата.
Виж целия пост
# 2
намери форума на доц. бранков от пирогов в гугъла, че сега не мога да се сетя как беше сайта и задай въпроса си там има форум за фимозата и отговарят специалисти а  можеш и на консултация да го заведеш ако не ти е проблем. Там има доста изписано по темата
Виж целия пост
# 3
Не е нужно да го обрязвате детето,мисля,че може хирург само да забели добре и от там нататък вие всяка вечер да вършите това и да почиствате добре.А детенцето скоро и само ще се научи.При моето детенце имахме подобен проблем-пишлето му се възпаляваше и така и направихме.Сега е изцяло забелен,но не му е приятно да вършим манипулацията с почистването.
Виж целия пост
# 4
Заповядай.  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=73637.0
Виж целия пост
# 5
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия