Oт кога пюре от шипки???

  • 1 358
  • 11
Здравейте кажете ми от кога мога да давам на бебчо пюре от шипки, и  ябълки и шипки?
Вие от кога започнахте? А между другото ние сме на АМ и вече сме хапвали доста видове пюре от различни плодове?И каква марка пюрета давате?    newsm78
Виж целия пост
# 1
А колко е голям "бебчо"?   Grinning
Виж целия пост
# 2
на 3м. и малко кажете от кога се дават?
Виж целия пост
# 3
След 3м.въведох плодовите пюрета,постепенно разбира се.Отначало давах само ябълка, а впоследствие въведох и други плодове.Давам предимно на Хип и Гербер.Доколкото си спомням пюре от шипка(поне така пише на етикета на Хип) може след 4 месец,както и всички останали плодови пюрета.
Виж целия пост
# 4
На 3 м и нещо все още се дава само АМ. Бебето няма нужда от разнообразие и бързане.
Давам основно на Данон и Нестле пюрета.
На 3 месеца е рано за шипки, както и за много други неща.
Ако твърдо си решила да даваш пюрета за ТВОЕ разнообразие, вземи зеленчукови с моркови, тиква, картоф...
Виж целия пост
# 5
Ние започнахме пюретата от 4 месеца, на 4 м. и полонина дадох и от шипки!На Хип!
Виж целия пост
# 6
На 3 месеца е много рано за захранване, но щом така си решила......... Поне изчакай със шипките, дай ги след месец или дори два.
Виж целия пост
# 7
Поне изчакай със шипките, дай ги след месец или дори два.
Peace
И имай предвид, че шипката запича  Peace
Виж целия пост
# 8
Шипки-чак след годинката Peace
Виж целия пост
# 9
Плодово пюре давам от 3-я месец.Давала съм и пюре от шипки.
Виж целия пост
# 10
не знам защо всички мислят че на 3 месеца е рано за плодови пюрета newsm78ако бебо не изцяло на кърма то е безмислено да се забавя захранването!и двете си деца съм ги отгледала все по тая схема  2 месеца-сок 3месеца-плодово пюре 4-зеленчуково 5-месно ,а от шестия на детска кухня.и двете са здрави ,умни добре развити и не страдащи от никакви страшни болести.сигурна съм че има много такива майки които преди 5-6 год са отглеждали децата си по тази схема а и сега също всичко друго си е превземщване/извинявам се за израза ама си е така/ако не трябва да се захранват децата до 6 месеца защо има детски кухни от 6-я месец newsm78и то не от вчера сигурно ако е вредно до сега да ги бяха затворили и забранили хиляди пъти.Така че според моето скромно мниние си захранвай детето спокойно разбира се поетапно и постепенно.  bouquet
Виж целия пост
# 11
Аз дадох преди 10-ина дни за пръв път пюре на Хип от шипки, ябълки и ориз.На него пише, 4е може да се дава от 4-ия месец.
Не съм го давала досега, просто защото от другите плодове има достатъ4но голямо разнообразие.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

X Реклама

Общи условия