С какви дрехи обличате децата си в къщи?

  • 3 981
  • 101
Тази зима започнах да се чудя с какво да обличам детето в къщи. Всъщност въпросът ми не е съвсем точен. По-скоро се чудя от къде да й купувам дрехи за в къщи. Досега я обличах с неща дадени от сестра ми, но племеникът ми е 10 месеца по-голям и вече се изравниха на височина. За навън й купувам хубави дрешки, не маркови (въпреки, че има и такива) и скъпи, но качествени, но за в къщи.... newsm78. Ще съм благодарна, ако споделите идеи Praynig
Виж целия пост
# 1
Моят син го обличам с анцузи
Виж целия пост
# 2
с маркови шушляци Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 3
Ами и аз го обличам с анцузи или с долнище на анцуг и някаква блузка с дълъг ръкав  Wink
Виж целия пост
# 4
През зимата с поларени комплектета (блузка и панталонче) мекички и удобни са за вкъщи и носят на много пране.
Виж целия пост
# 5
С анцунг и блузка
Виж целия пост
# 6
До годинка и 6 мес. с разни подарени комплектчета, които никога не бих облякла за навън Blush, или с гащеризон и блузки под него, а след тази възраст - с анцузи, има много ишлемета, а сега съм приятно изненадана от българската фирма Диамант, страхотно качество и приличен външен вид Peace
Виж целия пост
# 7
Най-вече удобни, не държа да са маркови...Обикновено анцузи.
Виж целия пост
# 8
 Каката си облича анцунг, който е от мин. година да речем но и става. Малкия с комплектите от кака му.
Виж целия пост
# 9
С анцузи.Най-вече гледам да са удобни дрешките за вкъщи.
Виж целия пост
# 10
Никой вкъщи няма дрехи "за вкъщи" и "за навън".
Дрехите са за да се носят.
Виж целия пост
# 11
Ами и аз го обличам с анцузи или с долнище на анцуг и някаква блузка с дълъг ръкав  Wink


 Peace  Hug
Виж целия пост
# 12
Никой вкъщи няма дрехи "за вкъщи" и "за навън".
Дрехите са за да се носят.
....първо вън, а после- за домашна употреба  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
 И аз като Реза, нямам специални дрехи за вкъщи или за навън, дори не ги обличам аз... Предпочитам сами да си избират дрехите, аз съм само фейс контрол и обяснявам, защо определени комбинации не са подходящи.
   Анцузите са удобни, както за вкъщи така и за детската, вършат добра работа...
 
Виж целия пост
# 14
С каквито и навън.
Не стоят у дома с костюми и папионки, разбира се. Такива и без това нямат, а и все още не считам за необходимо да имат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия