Sab Simplex - кога и как да го спра?

  • 1 289
  • 21
Как да разбера кога вече няма колики и как да спра капките - постепенно или изведнъж?
Виж целия пост
# 1
Предполагам, че ги даваш три пъти на ден, така че можеш първо да спреш да даваш сутрин, след няколко дни спри да даваш на обед и накрая вечер. Ако забележиш, че бебето започне да плаче и да се присвива повече, значи още го мъчат коликите. Успех! Peace
Виж целия пост
# 2
Аз го давах само вечер,защото при Тери не бяха толкова силни.Доколкото си спомням просто го спрях,но можеш да прочетеш и листовката за всеки случай.
Виж целия пост
# 3
Аз ги намалих в края на втория месец.Започнах да давам само вечер, защото тогава Мими имаше най много колики
Виж целия пост
# 4
Давах Саб-а само вечер до 3-я месец и ги спрях изведнъж Peace
Виж целия пост
# 5
Наблюдавай бебето-ако коремчето му не е твърдо и не плаче неистово, значи няма колики.Можеш да спреш да даваш Саб-а изведнъж, няма проблем.
Виж целия пост
# 6
Аз започнах да капвам само по 1-2 капки в млякото, за да се махне пяната. След няколко дни спрях напълно. Ако кърмиш, може да не даваш на бебчето капки един ден и да видиш как ще му подейства.
Виж целия пост
# 7
Опитай един ден да не даваша капки, ако не плаче значи са му спряли коликите. При моя син поне беше така.
Виж целия пост
# 8
Няма начин да сбъркаш - бебето се кротва, не му е подуто коремчето, не плаче, не се буди с викове и превиване и т.н. Ние имахме зверски колики и давахме Саб-а почти на всяко хранене. В края на 3тия месец постепенно минахме на 1-2-3 пъти на ден т.е при нужда и в един момент просто го спряхме. Общо взето като се успокои трайно детето няма и да се сещаш за капките.
Успех и дано да минават бързо пустите колики.
Виж целия пост
# 9
Няма как да не разбереш, че няма колики, все едно имаш друго бебе, поне при мен бе така. А, на капките не съм отдавала такова голямо внимание Simple Smile
Виж целия пост
# 10
И при нас бяха силни. Давах на всяко ядене. Ама ги спрях изведнъж - то се разбира кога.
Виж целия пост
# 11
Давах капки до 3 месец.Коликите ни спряха на 2 месеца и половина.Давах преди всяко кърмене.По 6-7 пъти на ден,но по-малка доза.Първо спрях преди сутрешното кърмене,след седмица-и на дневните.На кърменето преди заспиване най-дълго ги давах.
Виж целия пост
# 12
И при нас бяха силни. Давах на всяко ядене. Ама ги спрях изведнъж - то се разбира кога.
И аз така  Peace
Виж целия пост
# 13
Може изведнъж. Да не говорим, че голяма полза от тези капки няма, така че...
Виж целия пост
# 14
а за капките инфакол - някой знае ли кога трябва да се спрат. ако някой ги е ползвал - доволен ли е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия