Предвид слънчевото време пак за СЛЪНЧЕВИТЕ ОЧИЛА!

  • 3 417
  • 31
Момичета знам, че имаше тема наскоро, ама в нея не намирам въпроса, който ме вълнува.
Бях днес в Sky Sity и в Grand Optics има 30% намаление на слънчевите очила.
Бяха сравнително празнички стилажите и единствения модел, с който се харесах е на Квят. Лепнаха ми идеално на лицето.
Имате ли впечатления за тази марка, от опит имам предвид.
Сайта им вече го гледах.
Повече от 100лв не ми се дават за очила. А тези с намалението са 77лв.
Мерих и едни на Пако Рабан към 100 и нещо лева бяха, ама пак ги усещах гадно на носа. А тези ми се сториха перфектни.
Казвайте дали да ида утре да си ги купя.   bouquet
Виж целия пост
# 1
Не съм имала очила от тази марка, но щом ти стоят добре и ако са със сертификат за реалната защита която гарантират за очите ти Peace
Виж целия пост
# 2
Момичето в оптиката ми обясни, че са със сертификат за кечство, 1 месец гаранция, 100 % УВ защита, поляризация и май това беше.
Не съм специалист в областта, и затова реших да се допитам до вас.
Мерси за отговора Grinning
Виж целия пост
# 3
Щом ти харесват купи си ги.Времето наистина е много слънчево и аз ходя със слънчеви очила. Peace
Виж целия пост
# 4
Аз самата не съм купувала очила на Квят, но имам познати с такива и са много доволни от качеството. Цените им и без намаление са много нормални, а и наистина имат много приятни модели.
Виж целия пост
# 5
Дядо Мраз ми донесе точно такива очила,щото Дядо Коледа беше вече минал. Mr. Green
Много съм доволна,очите ми се чувстват добре,без напрежение.Това го споменавам,защото години наред съм носила очила с диоптър и винаги слънцето ми е дразнило очите.Сега нося лещи и реших да си купя хубави слънчеви очила. Не държах да са дизайнерски и пр.Проблема беше докато си харесам модел. Grinning
Виж целия пост
# 6
macata , очилата на Квят като качество на плаката са №1
Имат пълна УВ защита , както и поляризация , която при много от дизайнерските очила липсва
Така че , след като ти стоят добре , вземи си ги ...
Намалението ще е до края на февруари , някъде там ще започнат да идват и новите модели , които не са много по-различни от тези , които бяха през 2007
Информация от първа ръка давам , работя в тази верига оптики , само че в по-малките Джой оптикс  Wink


П.С Всъщност всички очила , които имат полялизирани плаки са невероятно комфортни за окото
Виж целия пост
# 7
До колкото съм запозната Кивят са българска марка. Имат високо качество хубави модели и са удобни за носене. Така,че ако са ти харесали направо ги взимай.  newsm10
Виж целия пост
# 8
Аз трудно си намирам очила, много рядко да ми паснат на лицето, затова като се харесам в някои гледам да ги купя! Мисля, че Квят са доста добри, ако се харесваш - взимай ги!
Виж целия пост
# 9
От 2 години ползвам очила на Квят и съм много доволна. качеството е супер, цената също Simple Smile
Виж целия пост
# 10
щом ти стават и ти харесват,какво му мислиш,купувай.и аз искам нови,но трябва да отслабна,за да мога да преценя кои ми стоят добре Weary.а докато стане това,ще минат намаленията
Виж целия пост
# 11
Женя, а нещо интересно като за мен има ли при вас, или и аз да ходя до Скай Сити....  bouquet Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
Благодаря на всички, които се включиха в темата!
Взех си днес очилата! Пробвах ги докато карах по обяд, перфектно ги чувствах.

Сърдечни благодарности на писна ми за компетентното включване   bouquet

Приличат на този модел на Полароид


Виж целия пост
# 13
macata , страхотни са браво, искам точно такива.
Да те питам там Полароид имаше ли?
Виж целия пост
# 14
Радвам се, че ти допадат. Добре е човек да чуе и друго мнение.
Нямаше Полароид. Аз тях търсех, ама не предлагат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия