дали ме чува

  • 595
  • 9
Здравейте на всички мами.Първо искам да се похваля че имам една прекрасна дъщеричка на 2 месеца. LaughingНо ме притеснчва това че като я викам не се обраща,рано ли е още за това.Притеснена сам дали ме чува.Как мога да проверя това.Моля ви майчета споделете опита си.Откога вашите съкровища започнаха да се обращат като ги викате.Благодаря ви предварително.  bouquet
Виж целия пост
# 1
мъничка е още твоята принцеса   Grinning скоро би трябвало да почне, но имай търпение. та те започват да изучават целия свят... Laughing
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти много за бързия отговор.Аз май сам от шашнатите мами,нали ми е за 1-ви път. Grinning
Виж целия пост
# 3
Със сигурност те чува, но мисля, че е много мъничка още, за да се върти насам натам  Laughing
Виж целия пост
# 4
със сигурност те чува, рано и е още да се върти, Вики почна да се обръща към мястото от където идва звука може би към 4 месец.
Виж целия пост
# 5
Grinning Мисля,че е много мъничка за да ти обърне внимание,пробвай с някаква играчка ,която дрънчи ...  Grinning
Виж целия пост
# 6
Grinning Мисля,че е много мъничка за да ти обърне внимание,пробвай с някаква играчка ,която дрънчи ...  Grinning
 Или която свирка.Може и да попееш и ще видиш че ще се обърне Peace
Виж целия пост
# 7
Grinning Мисля,че е много мъничка за да ти обърне внимание,пробвай с някаква играчка ,която дрънчи ...  Grinning
Виж целия пост
# 8
а стряска ли се от шумове???? Моя шушон е на месец и половина но подскача целия като някой без да иска удари врата или от някакъв внезапен друг шум.
Виж целия пост
# 9
Не съм особено компетентна, но и аз мисля , че не трябва да се притесняваш. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия