моля помагаите за водата

  • 1 273
  • 39
току що се скарах с моята свекърва че бебо не пие вода той е на 4 месеца и аз съм чела че не е нужно да му давам допалнително вода.вие какво мислите дали е правилно или трябва да му давам
Виж целия пост
# 1
Не!Не е необходимо да даваш вода!Моят бебчо също не пие,само отвреме-навреме му давам сокче,ама много рядко.
Виж целия пост
# 2
няма нужда бебето от вода, особено ако кърмиш, тогава пък съвсем
Виж целия пост
# 3
Ами чух много мнения за водата, но да ти кажа моя бебо пие и аз му давам. Вместо вода обаче му давам Глюкоза 5 %, предпочитам я пред вода с бяла захар.
Виж целия пост
# 4
Не е необходимо, но и не пречи/поне на нас не пречеше/.Мими нито ми се отби нито нищо, а пиеше и вода и чай.
Ти си решаваш.Ако бях на твое място нямаше да давам да ми се бъркат.
Виж целия пост
# 5
Не е чак толкова необходимо. Жасмина вода още не пие. Лъжа я с чай или сок откакто навърши 6 месеца, преди това нищо не пиеше.
Виж целия пост
# 6
Не е необходимо-Криската много рядко пие вода, при това и я давам с лъжичка  Hug когато е жадна й давам да суче Hug
Виж целия пост
# 7
И на мен много обичат да ми се бъркат за водата  #Cussing out Според мен не е необходимо и няма да давам, преди да съм захранила, т.е. преди 6-ти месец
Виж целия пост
# 8
Привет,майчета.Моят съвет е да не се отказвате от водата.От време на време давайте на бебчо,ако иска ще пие,ако не иска няма да пие.
Виж целия пост
# 9
Предлагам вода след хранене,колкото да си изплакне устата Peace
Виж целия пост
# 10
няма нужда бебето от вода, особено ако кърмиш, тогава пък съвсем
Peace
Виж целия пост
# 11
Явчо все още не пие вода, сок или изобщо нещо различно от АМ  Laughing НЕ позволявай да ти се бъркат в отглеждането на детето!!!  ooooh!
Виж целия пост
# 12
Моя бебок също е на 4 мес и 10 дни. Кърмя го, года не давам, но от седмица давам сок от ябълка и чайчета на Хиип.
Виж целия пост
# 13
НЕ позволявай да ти се бъркат в отглеждането на детето!!!  ooooh!

 newsm10За другото са написали Peace
Виж целия пост
# 14
НЕ позволявай да ти се бъркат в отглеждането на детето!!!  ooooh!
Peace
Я й кажи на твойта свекърва да се опита тя да му даде, ако той не иска Twisted Evil!
Еееее, аман от всякви навлеци, все ще се намери някой да те учи как да си гледаш детето #Cussing out!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия