Стимулант за коса

  • 8 920
  • 49
Искам да ми расте много косата и бързо, обаче с какво да я мажа? Имате ли изпитано средство? В аптеката ми предложиха хининова вода-много менте ми се видя, и стимулант на Икаров-не се препоръчва за бременни, респективно и за кърмачки не става. И така си останах без стимулант. Очаквам предложения!
Виж целия пост
# 1
Стом не може стимулант За коса, ЗаЩо не пробваШ с някакви витамини, от рода на Merz, Rivalid, Fitoval. Предполагам, че има и други, просто трябва да се попита в аптеките. ТеЗи витамини не само подхранват, но и спомагат За по_бърЗ растеж на косата(или поне така пиШе в упътванията).
Виж целия пост
# 2
Освен ампули и Тривитаминол, друго не се сещам...
Виж целия пост
# 3
И аз си търся някакъв стимулант, но определено Икаров не става, хининовата вода е нож с две остриета - понякога се нацелват кофти партиди с обратен ефект... На фито фитополеинът също не става - много е силен, на бременните самата миризма не им понася, на бебетата също, а да не говорим, че имим инфо за една жена, която си езляла половината шишенце на косата и след малко припаднала...
Аз самата съм бременна и последно пробвах с ампулите Фитоциан на Фито, но ефект не забелязах...
Виж целия пост
# 4
Kakто разбирам си кърма4ка,зна4и тези витамини като Мерц,Ревалид и т.н. не можеш да ги пиеш сега,най-много да си правиш някакви маски домашни,докато спреш да кърмиш Peace
Виж целия пост
# 5
Май ще се мацам с жълтък, мляко, мед и други хранителни продукти newsm78
Виж целия пост
# 6
Може да пробваш с бадемово масло,хубав зехтин или билки за коса от Билковата аптека на ъгъла на "Ботева" и "Сан Стефано".
Виж целия пост
# 7
От прекалено форсиране растежа на косата е възможно да предизвикаш окапването й. Иначе може би има и други бързодействащи масла, лишени от витамин А, които ще ти свършат работа, но трябва да поразпиташ в аптеките. Състоянието ти на кърмачка не е за подценяване..

Успех!!!
Виж целия пост
# 8
И аз си търся някакъв стимулант, но определено Икаров не става...

А какво му е на стимуланта на Икаров? newsm78
Виж целия пост
# 9
Май няма такова чудо, особено в твоя случай... не бива да използваш и Себорал. newsm78 Thinking
Виж целия пост
# 10
Аз го пробвах Стимуланта на Икаров и чесно казано миризмата му не ми понася.
Мажа се, като имам повече време, с хума, жълтък и ябълков оцет, разреден с вода.

А защо да не се слага витамин А. Аз си спомням, че съм го слагала със сигурност в маски за коса.

Виж целия пост
# 11
Аз пък докато бременеех си ползвах стимуланта на Икаров  Simple Smile но виж върху кърменето дали ще има последици не мога да кажа  newsm78 домашни маски ще спасят положението като начало  Peace
Виж целия пост
# 12
Енергизиращата серия на Davines /шампоан,лосион и гел/ в правилна последователност и правилно и коректно ползване ще решат проблема с косопада и ще възобновят разтежа на косата ти.
Успех!
Виж целия пост
# 13
Да уточня, че косопад нямам, просто искам да ми расте по-бързо косата. Но това, че  кърмя доста стеснява избора ми.
Виж целия пост
# 14
Има, има. Един корен от едно отровно растение, страхотно за бърз растеж или косопад. Глория навремето спаси косата си с това. На моя приятелка спасих косата пак с него. И наистина расте бързо, изпробвано е. Проблемът е, че при варене мирише малко кофти и косата става на клечки след мазането.
Казва се чемерика , продава се в билковите аптеки, не е скъпо, има инструкции за варене и мазане, ако искате, мога да ви ги препиша от моя пакет.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия