До мамите от Пловдив-поставят ли епидурална упойка на пещерско

  • 532
  • 8
Эдравейте мили мами Simple Smile въпросът ми е слагат ли епидурална на пещерско, эащото от някаде бях чула, че не слагали newsm78 Моля споделете ако энаете трябва ли да имам предварителна уговорка с анестеэиолог??? Блягодаря предварително!!!
Виж целия пост
# 1
мисля, че навсякъде я слагат. твоя лекар не работи ли във ВМИ? той ще знае какво и как.
Виж целия пост
# 2
Не ,моят лекар не работи във  ВМИ а във Весела, дано още някои отговори!!!
Виж целия пост
# 3
Аз раждах във Весела и съм много доволна,там са най-добрите лекари.Слагат епидурална,по желание, но се заплаща. Казваш предварително.
Виж целия пост
# 4
Когато аз раждах, не слагаха. Сега може и да са настъпили промени. Проблемът не беше в това, анестезиологът да ти постави упойката, а в това, че няма кой да те изражда след това, защото нямат опит. Имало разлика при "изгонването". Поне така ми казаха навремето.(не самите лекари от ВМИ,а друг гинеколог)
Виж целия пост
# 5
Не. Аз родих преди 3 месеца там.
Виж целия пост
# 6
Знам,че секцио правят с пълна. Преди 2 седмици питах за епидурална моята лекарка, при която ходя на частен кабинет /д-р Елена Димитрова от ВМИ/. Отговорът беше: правим всичко, което е в интерес на пациента  newsm78
Виж целия пост
# 7
Мисля, че не правят. А пък и мен малко ме е страх от тази епидурална упойка.
Виж целия пост
# 8
Бях чувала, че не правят, но когато отидох да раждам, ме попитаха дали ще искам. По това съдя, че може да са започнали да правят вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия