Еднодневни бикини за след раждането?

  • 2 207
  • 24
Някъде из сайтовете бях срещнала да се продават еднократни бикини за периода след раждането, докато сме в болницата-какво е вашето мнение по въпроса и можете ли да ми помогнете да открия сайта, уж всичко прерових, не мога да го открия отново  Cry
Виж целия пост
# 1
za kakvo sa ti tia bikini? spored men niama da sa ti nujni.Vzemi si niakavi bokserki po 6iro4ki.Daje az po4ti prez cialoto vreme si biah bez ga6ti(s par4e lignin ili prevruzka) V pove4eto bolnici daje ne pozvoliavat bikini ili kvoto i da bilo za da ne se zapariava ranata, ako 6te rzja6 normalno de.Dori i po golemi pampersi vur6at rabota.Leko rajdane Laughing
Виж целия пост
# 2
Бях си купила по-евтини бикини, които хвърлях в края на деня. Леко раждане. Peace
Виж целия пост
# 3
Аз пък си бях купила точно такива бикини. Много са удобни и е страшно хигиенично. ВЗех си ги от един бебешки магазин, за сайт не мога да те посъветвам, защото и аз незнам, но потърси по магазините и живот и здраве ще се убедиш колко са удобни. Аз родих секцио и ми бяха ок, защото са и достатъчно дълбочки. Успех и леко раждане  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Аз също незнам къде и дали се продават, затова си поръчах от чужбина.

Само за пример - в общинската болница във Виена се предоставят неограничено количество еднократни боксерки, превръзки, памперси за бебо и т.н. Та като чуя, че някъде даже забранявали /?!/ гащи и се чудя крави ли сме жените в тая страна или хора...
Виж целия пост
# 5
Така е - забраняват  #2gunfire
Виж целия пост
# 6
Само за пример - в общинската болница във Виена се предоставят неограничено количество еднократни боксерки, превръзки, памперси за бебо и т.н. Та като чуя, че някъде даже забранявали /?!/ гащи и се чудя крави ли сме жените в тая страна или хора...
И аз не мога да го проумея това да ти забраняват да носиш гащи. На нас ни дадоха в болницата гащи за еднократна употреба, леки, разтегателни, приличащи на мрежа с дупки.  Ето така изглеждатhttp://www.mummymatters.co.nz/mesh_underwear.htm
Даваха ни превръзки, разни лекарства, мазила, а за бебето имаше какво ли не. Накрая си тръгнах с две чанти повече отколкото влязох, пълни с неща от болницата Crazy.




Виж целия пост
# 7
Има в "Малечко"
Виж целия пост
# 8
mnogo mi e stranno 4owek kato e bez gasti kak ste mu stoi prewruzkata mejdu krakata???? newsm78
tia prewurki ili lignina po nqkakuw specialenna4in li se zakreppqt za teb??
Виж целия пост
# 9
 В болницата ,където раждах също забраняваха, но като минеше визитацията аз си слагах бикини.
Виж целия пост
# 10
аз използвах такива- даде ми ги момичето,с което се паднахме в 1 стая -Lazarina (много я обичамSimple Smile ). много ми бяха удобни.те са супер леки и само придържаха превръзката, не стягаха,нито пък съм чувствала някакъв дискомфорт. пък и през този период в болницата все си оцапана с кръв въпреки превръзката или лигнина- оклепваш ги- сваляш и хвърляш Peace  такива бикини(те са си баш гащи Grinning ) има по бебешките магазини . леко ражданеее Laughing
Виж целия пост
# 11

Точно такива са ми взели, мрежести, много са секси  Grinning Laughing Laughing

Ще си ги ползвам на общо основание, кой каквото ще да казва... #2gunfire
Виж целия пост
# 12
Аз използвах такива, много са удобни, не запаряват, хигиенични са и се продават в Малечко на бул. К. Величков!  Peace
Виж целия пост
# 13
аз не се трогвах много от изискванията да си без бельо в болницата и бях с бикини, широки и дълбоки, много евтини, май бяха от магазин за един лев. Свършиха работа.
Виж целия пост
# 14

Намерих ги, благодаря, а сега да видим дали ще ми пратят до Варна. Имат три магазина в София, ни един във Варна, бива ли. Тук като питам за такива бикини и ме гледат странно всички продавачки  #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия