Препоръчайте ми хубав крем за около очи!

  • 7 575
  • 12
Това ми е молбата - да ми препоръчате хубав крем за около очи, да е по-лек и не много скъп  Grinning Гледах някакъв на Лореал ама не посмях да рискувам newsm78 Търсих на Juvena крема за около очи, но никъде не я продават тази козметика  - нито по магазините нито по аптеките  Rolling Eyes
Благодаря ви момичета за отговорите   bouquet
Виж целия пост
# 1
по принцип зависи от типа кожа. аз имам нормална към суха и от скоро (вече съм почти на 30) започнах да употребявам кремове за околоочен контур. мога да кажа,че съм много доволна от кометиката Долива на Др. Тайс  Laughing имам чувстителни очи и няколко такова крема не ми понесоха. с тази марка ползвам и за околочниа контур и за лице - нямам оплаквания!  Laughing доволна съм и от шампоан, балсам, душ гел и балсам за тяло - продуктите са средно скъпи : крема за лице е около 10 лева. успех!   bouquet
Виж целия пост
# 2
Arnaud  12-13лв. Лек е и аз съм много доволна Peace
Виж целия пост
# 3
Това ми е молбата - да ми препоръчате хубав крем за около очи, да е по-лек и не много скъп  Grinning Гледах някакъв на Лореал ама не посмях да рискувам newsm78 Търсих на Juvena крема за около очи, но никъде не я продават тази козметика  - нито по магазините нито по аптеките  Rolling Eyes
Благодаря ви момичета за отговорите   bouquet

кремове на Juvena,има в Мол-а ! цената е към 70-80 лв.не съм точно сигурна защото съм купувала доста неща наведнъж...
Виж целия пост
# 4
Имаше наскоро такава тема.
Там похвалих един такъв крем на VENUS, който си купи моята колежка и ефeкт се забеляза още след първите нанасяния. Тя имаше тъмни кръгове и торбички под очите, както и малки бръчици, но вече видимо всичко е намаляло. Кремчето не е никак скъпо - 13,20 лв..
А аз ползвам гела с ройбос на ТАЛОДЕРМА и също съм много доволна, но при мен проблема не е чак толкава голям.
Виж целия пост
# 5
Както вече преди мен са споменали, zависи от много неЩа- въzраст, тип кожа, лично усеЩане. Тъй като годините не са уточнени, бих препоръчала 2 кремчета на Vichy. И дветв съм ги полzвала и съм доволна. Това, което полzвам в момента и което е точно zа моите години(23) и нужди е OLIGO 25 YEUX. Тоzи крем е под формата на стик, което го прави много удобен zа нанасяне, беz да се пипа с пръсти. Има освежаваЩо действие. За уморени очи, тъмни кръгове, тънки линии около очите. Тоzи крем не е против бръчки, а само овлажняваЩ. Т.е. не е проблем да се полzва и от по-млади дами(над 20), тъй като аz се придържам към това, че кожата не бива от твърде рано да се третира с противобръчкови продукти, zа да не привикне и после, когато наистина има нужда от такива продукти, то те да не действат тогава. Цената, която мога да посоча е в евро, но по лични впечатления, в Б-я тя е преобърната в лева или блиzка до таzи. Аz съм вzемала това чудо zа около 12?. Т.е. в Б-я сте е около 24-26 лева(предполагам).
Другият крем zа околоочния контур е пак на Vichy, само че от серията Thermal S, мисля, че се каzваШе Thermal S YEUX. Тоzи продукт вече е zа тъмни кръгове около очите, против торбички около очите, а съЩо и овлажняваЩ. Той може да се иzполzва и от дами над 25, и от дами над 30, zаЩото според мен е "по-силен". Струва около 26 лева, поне преди 3 години, когато съм го купувала.
Виж целия пост
# 6
Доволна съм от хидратиращия околоочен крем на RoC за уморени очи, от околоочния крем на Апотеке Шелер за суха кожа /малко по-тежък е, но за студеното време е добър/, както и от гела на Талодерма с ройбос /него ползвам и за цялото лице - идеално избистря тена/. Първият крем е на цена около 23-24 лв., вторият - около 18 лв., третият - 3 лв. Ползвала съм и на Л`Ореал - от серията antirides, също приятно и доста икономично кремче. Цена - около 20 лв.
Виж целия пост
# 7
Имаше наскоро такава тема.
Там похвалих един такъв крем на VENUS..

Ммм много добре ми звучи! Аз си купих веднъж един крем за лице от същата марка и останах възхитена! Само като отвориш бурканчето и те лъхва една свежест.. Flutter И не са скъпи - този крем струваше 11лв
Виж целия пост
# 8
В момента ползвам ретроактивния серум за около очите на Аvon/anew/, много съм доволна-цена 11.90лв.
Виж целия пост
# 9
`в момента използвам-Медобалм и никак не е лош.Цената му е към 7-8 лева.
Виж целия пост
# 10
Благодаря ви момичета, ще се възползвам от вашия опит  Grinning
Виж целия пост
# 11
В момента ползвам ретроактивния серум за около очите на Аvon/anew/, много съм доволна-цена 11.90лв.
Аз също!Много съм доволна!
Виж целия пост
# 12
Поръчах си серума на Avon  Grinning Дано да ме разкраси, проблема е че се изисква постоянство, а аз си слагам веднъж в седмицата ако се сетя, но сега вече почвам сериозно, защото са се появили мимически бръчици получени като се смея  Cry Благодаря на всички   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия