От кога ориз?

  • 1 070
  • 16
Не можах да намеря теми по този въпрос и затова се обръщам към вас!От кой месец може да се дават на бебето пюрета в който има ориз!Защото гледам че на Hipp пюрето круша Уилямс е със смлян ориз а пише след 4 месец???   newsm78
Виж целия пост
# 1
Оризът е една от първите храни за захранване. Лесно смилаем, неносещ алергични реакции.
След 4-ти месец може съвсем спокойно да се дава ориз  Peace
Виж целия пост
# 2
Оризът е една от първите храни за захранване. Лесно смилаем, неносещ алергични реакции.
След 4-ти месец може съвсем спокойно да се дава ориз  Peace


 Peace
Виж целия пост
# 3
Аз понеже въведох оризовата каша в първите храни затова спокойно си давах пюрета с ориз.
Виж целия пост
# 4
ние бяхме на 3.5 месеца като хапвахме оризови пюрета
Виж целия пост
# 5
Еми предполагам от 4ти месец нататък.
Поне така пише на HiPP, а в техните пюрета има ориз  Peace
Виж целия пост
# 6
Оризът е една от първите храни за захранване. Лесно смилаем, неносещ алергични реакции.
След 4-ти месец може съвсем спокойно да се дава ориз  Peace
Peace
Виж целия пост
# 7
А за домашно приготвяне какъв ориз(бял,кафяв) с какво го приготвяте?
Виж целия пост
# 8
След 6 месец !!!
Виж целия пост
# 9
А за домашно приготвяне какъв ориз(бял,кафяв) с какво го приготвяте?

Кафявият е много по-полезен, но той не е лющен и си е все с люспите, което го прави неподходящ за дребните. Освен това след сваряване си остава твърд.
Може би за правене на каша става, след печене и смилане.
Виж целия пост
# 10
Кафявият е много по-полезен, но той не е лющен и си е все с люспите, което го прави неподходящ за дребните. Освен това след сваряване си остава твърд.
Може би за правене на каша става, след печене и смилане.
И аз така съм чела.
Ползвам на милупа оризова безмлечна каша- с нея захраних на почти 5 месеца.
Виж целия пост
# 11
Оризът е една от първите храни за захранване. Лесно смилаем, неносещ алергични реакции.
След 4-ти месец може съвсем спокойно да се дава ориз  Peace
Peace
Виж целия пост
# 12
А за домашно приготвяне какъв ориз(бял,кафяв) с какво го приготвяте?

Винаги съм готвила с бял ориз- слагам го на повечето ястия за детето, използвам го за сгъстяване и го редувам с картоф  Grinning
Виж целия пост
# 13
А за домашно приготвяне какъв ориз(бял,кафяв) с какво го приготвяте?
В началото и аз ползвах само бял. По - късно пробвах кафяв, но не го хареса, защото е по- твърд. Сега вече не прави разлика между двата вида. Peace Но по- принцип кафявият е по- полезен. Блонди е права. Можеш да го поизсушиш малко във фурната, да го смелиш и да приготвиш каша. Peace
Виж целия пост
# 14
След 4-5 месец дадох ориз. Бял предпочитам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия