Ролери- карате ли и откъде?

  • 14 478
  • 53
интересува ме откъде да си взема и като цени как са, не искам да са много скъпи че по нашите пътища май няма смисъл, чакам съвети Peace
Виж целия пост
# 1
интересува ме откъде да си взема и като цени как са, не искам да са много скъпи че по нашите пътища май няма смисъл, чакам съвети Peace
Аз си купих миналата година от един  спортен магазин на Мусала. С обувки /не пластмаса/- около 160 лева бяха.
Виж целия пост
# 2
с обувките някъде толкова ли са и как се казва магазина помниш ли Blush, благодаря за бързия отговор  bouquet
Виж целия пост
# 3
Да, толкова са. магазинът е  под паркинга на Мусала- в дясно- голям магазин. 
Виж целия пост
# 4
Имам, но не ги карам. Мързи ме. От някакъв немски магазин ги взех преди година, 30-40лева бяха. Иначе са качествени уж, не тракат (това беше най-важно за мен) Peace
Виж целия пост
# 5
къде такъв магазин бе Twisted Evil, трябват ми и мъжки  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
къде такъв магазин бе Twisted Evil, трябват ми и мъжки  Rolling Eyes
Аз от Русе ги взех  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
Провери в TCM или Big shop една приятелка си беше взела от там и е доволна.На поносима цена бяха 50-60 лв. някъде.
Виж целия пост
# 8
Във варна имаше също в немските магазини, но са пластмасови- децата ми имаха такива, но са  неудобни на краката- не като обувките. Провери из Биг Шоповете им- цената им беше около 50 лева
Виж целия пост
# 9

Аз си купих миналата година от един  спортен магазин на Мусала. С обувки /не пластмаса/- около 160 лева бяха.
[/quote]

А дали ще ти трябват още?
Виж целия пост
# 10

Аз си купих миналата година от един  спортен магазин на Мусала. С обувки /не пластмаса/- около 160 лева бяха.

А дали ще ти трябват още?
[/quote]
Не ни трябват,няма и да  ми потрябват. продавам ги.  А ти твойте си ги карай със здраве.
Виж целия пост
# 11

повече от 7г съм карала такива кънки и съм абсолютен привърженик на класическите ролери.
все още ги пазя и се надявам някой ден да влязат пак в употреба.



Виж целия пост
# 12
Къде пуснахте тази тема,сега и аз се "зарибих" и мисля да си купя в най-скоро време,понеже предните нямам идея къде са отишли.  Grinning
Виж целия пост
# 13
ние с милото се запалихме да си вземем и да бръмчим из морската, и се чудихме къде какво да гледам и се сетихме да питам вас, благодаря за отговорите и съветите и ако има мами спортистки айде на колела Peace
Виж целия пост
# 14
Malenna - мечтата ми е да си купя такива летни кънки!!!!!!!!! като на снимката. Имаш ли представа къде в България могат да се намерят?!?!?
Предварително благодаря за отговора  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия