Възможно ли е заради моята консумация на мляко, бебчо да има колики?

  • 534
  • 11
Четох че консумацията на млечни продукти от майка може да предизвика колики в бебо - аз консумирам доста млечни продукти , но за да се разбере трябва да спазвам най малко една седмица диета. Направо не мога да си го представя  Rolling Eyes Ама май ще се наложи!!!
Вие как мислите възможо ли е?
Виж целия пост
# 1
Напълно е възможно, ограничи употребата им, както и на варива, ядки, зеле, тежки и мазни, пържени храни.
Виж целия пост
# 2
Напълно е възможно. Аз също много обичам млечни продукти, особено пр.мляко и така и не можах да се лиша от него по време на кърменето. Детенцето ми беше с колики до 6 месец, възможно е и аз да съм "допринесла" в известна степен за тях.
Виж целия пост
# 3
Да, напълно възможно е.Ограничи консумацията на млечните храни.На ден можеш по чаша прясно мляко да изпиеш и наблюдавай бебето-ако няма колики, значи спокойно си пийвай по малко мляко.
Аз консумирам и кисело мляко, малко сирене, кашкавал.Бебето ще ти покаже най-точно.
Виж целия пост
# 4
Аз от както кърмя не съм близвала прясно мляко. Освен, че могат да получат колики е и силен алерген. Сирене и кисело мляко си хапвам, но пак с мярка. Големият ми син разви алергия към белтъка на кравата докато го кърмех и това, защото пиех много прясно мляко. Вече знам - НЕ на прясното мляко  Laughing
Виж целия пост
# 5
От както съм родила, може да се каже, че се храня, почти само с кисело мляко. Коликите ни започнаха на 10 ден и като навършихме месец ги нямаше. Ям домашно подквасено кисело мляко. За сега на бебчо не му се е отразило, надявам се и занапред да е така.
Виж целия пост
# 6
От днес съм сппряла консумацията на всякакви млечни продукти и ще  гледам поне седмица да е така.
Дано изчезнат Praynig
Виж целия пост
# 7
При нас коликите се появиха на 4-я ден. Веднага забелязах, че когато употребявах мляко коликите ставаха значително по-силни. С киселото мляко беше същото. Спреш ли употребата им, веднага ще усетиш разликата  Grinning
Виж целия пост
# 8
и нашите колико отшъмяха като спрях да ям млечни продукти,ама всякакви поне за 2 седмици,успех
Виж целия пост
# 9
Коликите й започнаха още от първата нощт в родилно - пищеше от болки и 3-те нощи не мигваше...така и в къщи продължиха...кошмар беше. Имаше моменти , в които пиех кисело мляко- Айрян- засилваха се още по- вече. Но прясно мляко не съм консумирала докато стана на 4 мес. Сега продължавам да я кърмя и не се ограничавам от нищо - особено прясно мляко изпивам по литър през ден.
Виж целия пост
# 10
 Hugне е нужно да спираш всички млечни продукти-само прясното мляко-ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.И ЕФЕКТЪТ СЕ забелязва след 2 седмици някъде-така беше при нас. Mr. Green
Виж целия пост
# 11
От както съм родила, може да се каже, че се храня, почти само с кисело мляко. Коликите ни започнаха на 10 ден и като навършихме месец ги нямаше.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия