Гледам и не вярвам на очите си

  • 1 912
  • 21
Здравейте, мили мами. Ще лудна в последните 24 часа #Crazy , направих си тест т.к. ми закъснява 14 дена и какво мислите, че виждам    EFP  бледа втора чертичка  Взех да си задавам въпроса това истина ли е или не. Не знам какво да мисля, напоследък ми се случват странни неща, като безсъние, сутрешно гадене, леки придърпвания ниско долу.
Искам да е истина, защото от много отдавна правим опити и все не се получаваше. Цикъла ми е 37 дни,  първия  ден от последната  ми менструация беше на 10.12.06. Можете ли да ми кажете  минал ли е периода на отхвърляне защото тези придърпвания ме притесняват, а мен много ме е страх да не би да дойде Лелката. Кажете ми какво мислите Вие, защото ще се побъркам.
Благодаря Ви предварително.
Виж целия пост
# 1
не се притеснявай и не го мисле. направи се още един тест, за предпочитане кръвен и ще си сигурна. пожелавам ти всичко да е ок. Grinning
Виж целия пост
# 2
Мисля, че с 14 дни закъснение можеш да идеш направо на преглед и с вагинален ехограф би трябвало да се види каквото има да се вижда.
Особено пък щом имаш и положителен тест!
Стискам палци да е станало, особено щом от толкова време го чакате!
Виж целия пост
# 3
Мисля, че с 14 дни закъснение можеш да идеш направо на преглед и с вагинален ехограф би трябвало да се види каквото има да се вижда.
Особено пък щом имаш и положителен тест!
Стискам палци да е станало, особено щом от толкова време го чакате!

Абсолютно!  Peace
Стискам палци всичко да е наред, и като се върнеш от прегледа, да се похвалиш!!   bouquet Hug
Виж целия пост
# 4
Утре съм при док. да видим какво е положението и дано да е станало чудото.
Само да допълня, че правих различни тестове като Surecheck, който беше "-"; Presto също "-" , а CLEAR с бледа втора чертичка. Възможно ли е тези марки тестове (Surecheck Presto) уж добри да не отчитат?
Виж целия пост
# 5
simply Честити ти  EFPи да се похвалиш с пълно гърло като се върнеш от док  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 6
Възможно ли е тези марки тестове (Surecheck Presto) уж добри да не отчитат?

възможно е. за най-сигурно върви в някоя лаборатория и си направи кръвен - аз ако бях на твое място нямаше да изтрая  Laughing успех миличка, ще чакаме утре да се похвалиш!   bouquet
Виж целия пост
# 7
Simply,
Дай Боже да е бебче! Praynig Според мен е така, но за най-сигурно тичай при доктора да ти направи ехограф! Аман вече от тестове, и на мен ми писна от тях! Стискаме палци всичко да е наред. По-добре отиди на преглед, иначе ще се побъркаш от чакане! Пази се от настинка! Hug
Виж целия пост
# 8
Пожелавам ти док да ти каже че чакаш малко, сладко бебче което ще ви направи много щастливи Hug Hug  bouquet
Виж целия пост
# 9
Само да допълня, че правих различни тестове като Surecheck, който беше "-"; Presto също "-" , а CLEAR с бледа втора чертичка. Възможно ли е тези марки тестове (Surecheck Presto) уж добри да не отчитат?
При мен Surecheck също беше отрицателен, така че не се притеснявай!
Водят се за добри, защото много ги рекламират и са скъпи. Това е единствената причина, иначе не са с нищо по-добри от другите.
Особено ако последният ти тест е положителен, има голяма вероятност да е станало.

Първия път като забременях, си направих тест чак на 10 дни закъснение и имаше изключително бледа едва забележима чертичка.


Стискам палци утре докторът да те зарадва с много хубава новина  Hug
Виж целия пост
# 10
Само да допълня, че правих различни тестове като Surecheck, който беше "-"; Presto също "-" , а CLEAR с бледа втора чертичка. Възможно ли е тези марки тестове (Surecheck Presto) уж добри да не отчитат?
При мен Surecheck също беше отрицателен, така че не се притеснявай!
Водят се за добри, защото много ги рекламират и са скъпи. Това е единствената причина, иначе не са с нищо по-добри от другите.
Особено ако последният ти тест е положителен, има голяма вероятност да е станало.

Първия път като забременях, си направих тест чак на 10 дни закъснение и имаше изключително бледа едва забележима чертичка.


Стискам палци утре докторът да те зарадва с много хубава новина  Hug
И при мен този тест показа отрицателен резултат на 14 дни закъснение!Успех!И чакам да се похвалиш! Praynig
Виж целия пост
# 11
Simply, напълно е възможно тестовете да са ти дали грешен резултат, от опит го знам. Така че надеждата остава! Дай Боже да си бременна! Пиши какво става! Ще чакаме! Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 12
При 14 дни закъснение, можеш направо на док да отидеш Simple Smile
Дано потвърди хубавата новина  Hug
Виж целия пост
# 13
Закъснението ти е с достатъчна продължителност,за да се види на УЗИ зародишчето Party!?
Виж целия пост
# 14
По мое мнение директно отивай на лекар-14 дена сие голямо закъснение.Относно тестовете аз не им вярвам.Когато забременях с дъщеря ми и моя тест беше отрицателен.Отидох на лекар и се оказа че съм в 8 седмица.Не се притеснявай всичко щее наред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия