Отзиви 47-мо, 22-ро и 120-то училища.

  • 3 679
  • 10
Това са училищата близки до работата ми.
Споделете за тях, моля.
Виж целия пост
# 1
Аз съм завършила 22-ро у-ще през 1995г. мога ли да съм полезна с нещо?
Виж целия пост
# 2
Разбира се, но при всички случаи информацията от майки на ученици ще е по-ценна.
Виж целия пост
# 3
Дъщеря ми е в 120- то, доволна съм  Peace
Виж целия пост
# 4
Дъщеря ми е в 120- то, доволна съм  Peace
Разкажи повече, моля. За Алианса към училището, извънкласните занимания. Ще ми е полезно.
Часовете по английски колко са седмично? И въобще каквото се сетиш още, това което те прави доволна от училището.
Благодаря!
Виж целия пост
# 5
Големият ми син завърши миналата година осми клас в 47-мо.
Не съм възхитена.
Виж целия пост
# 6
=^._.^= , сградата на училището е доста стара. Директорката е млада, отскоро е и е доста амбициозна. Миналата година смени дограмите на втория етаж, това лято е обещала и другите да смени. Педагозите, които работят там са много добри- това са отзиви на други майки, които познавам. За първолаците има безплатна занималня.
Съжалявам, но за алианса не мога да ти бъда много полезна, защото дъщеря ми не го посещава.
По програма имат английски три пъти седмично.
Миналата година се направи ремонт на стола, купоните за обяд струват 0,75лв.
Хубавото е, че в двора на самото училище се намира Центъра за работа с деца . Там предлагат всякакви извънкласни дейности.  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз съм завършила 22-ро у-ще през 1995г. мога ли да съм полезна с нещо?

Ха! Бабичка от 22-ро! 

Обаче, да ти кажа, аз предусещам лична драма в нашето фемили - Първа мъжка или Втора мъжка.  Rolling Eyes Щото на мене такъв ми се падна - от Първо.  ooooh!


Извинявай за отклонението, котке  Simple Smile

Виж целия пост
# 8
Само да кажа, че с Деметра сме наборки бабички  от 22-ро:mrgreen:, не знам коя е по-бабичка, на 15.02. - 30 лазарника.

Втора мъжка.
Виж целия пост
# 9
 spam2
А стига вече!
Виж целия пост
# 10
Аз съм завършила пък 120 - имам добри спомени от това училище, но нямам актуална информация, сори. Сграда е стара, защото самото училище е на повече от 100 години.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия