За цветната бременност...

  • 1 638
  • 14
Моля,ако можете да споделите ,ако сте карали цветна бременост да споделите точно какво е...? smile3523
Виж целия пост
# 1
за съжаление никой не може да каже точно какво е, няма обективна симптоматика. При всеки протича различно. Аз например имах кафяво зацапване след 10 дни закъснение. Болки нямах изобщо до деня, в който се спука тръбата. Иначе всичко си протича като нормална бременност - напрежение в гърдите, умора и т. н. Обаче състоянието си е доста опасно - добре, че отидох на лекар. Важно е ранното установяване, за да е по-лека процедурата по отстраняване на бременността. Затова при 7 дни закъснение - на лекар. Защо питаш? Пожелавам ти никога да не ти кажат такова нещо.
Виж целия пост
# 2
bin става въпрос за цветна бременност, а не за извънматочна!
Виж целия пост
# 3
Рамиа, и при извънматочната се получава кървене... Но не всяко такова кървене при бременност означава извънматочна. Но при всички случаи (независимо вътрематочна или извънматочна бременност) не е нормално такова кървене и трябва да се потърси лекар!

Карнавал, ето ти една тема от Библиотеката.
Виж целия пост
# 4
   До колкото знам, цикълът ти идва /а има бременност/ , може да е и малко по-оскъден, може да е нормален.  Хваща се по евентуални симптоми, случайно направен тест или преглед при генеколог. ...абе обърквация голЕма. ooooh!
Виж целия пост
# 5
при всички случаи (независимо вътрематочна или извънматочна бременност) не е нормално такова кървене и трябва да се потърси лекар!

бременност и кървене са две несъвместими понятия, наричайте го както искате- но състоянието изисква спешен преглед, ако държите на бебето.
Останалата част от мнението ми по въпроса за цветната бременност вече съм писала, да не засягам пак някои, няма да се повтарям.
Виж целия пост
# 6
 ooooh! ooooh! ooooh! Грешката е в моя телевизор! нали сега все това ми е в главата......
Виж целия пост
# 7
извинете ме за глупавия въпрос но може ли да карам цветна бременност ако цикълът ми е редовен и не по слаб от преди но просто по 4естичко ми се ходи до тоалетната по малка нужда.или това е просто настинка?моля ви отговорете ми
Виж целия пост
# 8
xiksi , не ми се вярва въобще да е бременност.
Момичета, не си внушавайте разни бременности с менструация, за да не си изпускате овулациите, когато действително може да забременеете. От личен опит го казвам, защото ми се е случвало и съм добронамерена. Laughing
Виж целия пост
# 9
Менструацията е несъвместима с живота, при менструация се излющва лигавицата на матката и дори да е имало бременост ембриона се изхвърля. Ако имате нормално менструално кървене няма начин да има бременност.
Виж целия пост
# 10
извинете ме за глупавия въпрос но може ли да карам цветна бременност ако цикълът ми е редовен и не по слаб от преди но просто по 4естичко ми се ходи до тоалетната по малка нужда.или това е просто настинка?моля ви отговорете ми
Почти не е възможно при нормален цикъл, но ако се притесняваш винаги можеш да направиш тест за бременност.
Виж целия пост
# 11
от няколко месеца правим опити за бебе. този месец имах симптоми за бременост,обаче ми дойде 3 дни по рано.сега ми тече много силно от друг път,възможно ли е да е имало нещо.а гърдите ми продължават да са напрегнати.
Виж целия пост
# 12
Да, аз имах - кървях доста преди да ми дойде цикъла. За съжаление изгубих бебето. Цветната бременност е леко кървене, така да се каже когато не му е времето. Цветна бременност се поставя като констатация от лекаря, защото всяко кървене може да бъде опасно. Какво точно имаш предвид, кажи?
Виж целия пост
# 13
май нищо е нямяло.вече ми свърши и всичко си е нормално.а така се надявах Praynigсега ако отида на лекар дали може да ми каже дали съм била бременна.
Виж целия пост
# 14
Мисля, че няма да може да ти каже. Не го мисли повече. Давай напред, нов цикъл нов късмет Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия