Каква марка каишки за прохождане?

  • 824
  • 12
Предстои ми да купя каишки за прохождане, каква марка да избера? Вие какви ползвате и доволни ли сте?
Виж целия пост
# 1
Ако може без тях - най-добре Grinning Лично аз не съм ползвала. Дъщеря ми проходи без това съоражение Wink Честно да ти кажа от майките, с които излизаме в квартала никоя не ползва, но на кухнята сме си говорили, че има деца, които изобщо не ги понасят. Така че най-добре ако си решила да купуваш иди с детето, сложи ги и виж дали изобщо ще се разберете с каишките Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Ние бяхме с каишки chiccо. Дъщеря ми си ги понасяше, а и на мен ми беше удобво че не се навеждам. Незнам дали има значение марката, важно е детето да ги търпи.
Виж целия пост
# 3
Аз също незнам дали ще ни вършат добра работа, но смятам да пробвам все пак. Насочила съм се към "Бебе конфорт", но ми се струват много тънки, незнам дали няма да го убиват тези каишки...
Виж целия пост
# 4
Приятели ни дадоха техните на Чико. Не знам защо, но каишките все заставаха под мишниците на малкия. Освен това, Коси веднага увисваше като на люлка. По-лесно и бързо стана без тях.
Виж целия пост
# 5
Аз също ползвах тези на Chicco  и съм доволна. Освен това каишките са предназначени за вече проходили, но все още неукрепнали деца. Ако тепърва се учи да ходи, каквато и марка да избереш, все ще си виси на тях.
Виж целия пост
# 6
Чико..Мико,канпол,Бебе Конфорд...фирми колкото искате и всички вършат една и съща работа.Има и на Вис Виталис(бг),които даже са  по-дебели.Но детето ти ако още не ходи ще си виси на тях и ще му се впиват под мишниците докато се изправи и научи да ходи.Като проходи,аз съм ги ползвала за количката.Като пазарувам някъде,като е с каишката-премятах дръжката зад количката за по-сигурно.
Виж целия пост
# 7
Аз съм доволна от Baby Kingdom-български,евтини и хубави.Прекрасно съчетание м/у цена и качество. Laughing
Виж целия пост
# 8
и аз бях купила Чико,доволна съм  Peace болеше ме кръста и ми помогнаха доста при прохождането на Алекс!

но наистина ако все още не е проходило детето, ще виси на каквито и да било каишки...
Виж целия пост
# 9
Аз също ползвах тези на Chicco  и съм доволна. Освен това каишките са предназначени за вече проходили, но все още неукрепнали деца. Ако тепърва се учи да ходи, каквато и марка да избереш, все ще си виси на тях.
и аз това разбрах след като си ги купих-чико
Виж целия пост
# 10
чико.
Но съм ги ползвала предимно за мое успокоение, след като децата ми бяха вече проходили, да ги водя с тях, за да не паднат и се ударят лошо. Ми не съм най-голямата пъргавела и това беше варианта за мен Wink
Виж целия пост
# 11
Baby Kingdom-купих  си онзи ден от магазина на CHICCO на ПАТРИАРХА-10 ЛВ.-имаше и на CHICCO-16 лв. Joy, но тези ми харесаха повече на вид.
Виж целия пост
# 12
Аз също незнам дали ще ни вършат добра работа, но смятам да пробвам все пак. Насочила съм се към "Бебе конфорт", но ми се струват много тънки, незнам дали няма да го убиват тези каишки...

Изобщо не са удобни-  тънки са, оплитат се и имам чувството, че се впиват направо. Много гадно. Те са подходящи по-скоро за приспособяване към столче за хранене или количка без каишки, но за прохождане са много неудобни.
И аз съм доволна от Baby Kingdom.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия