Един въпрос за млечните каши

  • 975
  • 15
Кажете ми млечните каши с какво мляко са и от кога могат да се дават?Защото четох че били с обикновенно сухо мляко!
Виж целия пост
# 1
Да, действително има каши със сухо мляко/например Слънчо/ и други с адаптирано мляко/например Милупа/. А откога могат да се дават... ами зависи кога и с какво си захранила бебчето.
Оризовата каша като лесно усвоима и с малка вероятност да предизвика алергични реакции се препоръчва като една от първите храни за захранване.
Виж целия пост
# 2
Да, действително има каши със сухо мляко/например Слънчо/ и други с адаптирано мляко/например Милупа/. А откога могат да се дават... ами зависи кога и с какво си захранила бебчето.
Оризовата каша като лесно усвоима и с малка вероятност да предизвика алергични реакции се препоръчва като една от първите храни за захранване.

 Peace
Виж целия пост
# 3
Мисля че на съдържанието пише какво е млякото.Поне на Фризокрема пише че е с адаптирано,за другите не си спомням.
Виж целия пост
# 4
Почти всички са с АМ, освен Слънчо.
Обикновено са за след 6 месеца, а след 4 са безмлечните.
Виж целия пост
# 5
Тези на Слънчо и млечните са за над 4 месеца.
Виж целия пост
# 6
Давам млечни каши от 4 мес - Фризокрема, Слънчо
Виж целия пост
# 7
На всяка каша пише с какво мляко е, както и от кой месец се дават.
Виж целия пост
# 8
Извинете ме, че се намесвам , но искам да Ви попитам нещо в тази връзка: Ако купя някоя млечна каша/напр. на Хумана/ , а пък аз храня бебето с Фризолак, дали това , че са с различни АМ има някакво значение? newsm78
Виж целия пост
# 9
На Фризокрем има и безмлечни каши. Можеш да си допълваш от АМ на бебчо. А и на Хумана ябълковата е безмлечна.
Виж целия пост
# 10
На всяка каша пише с какво мляко е, както и от кой месец се дават.

А плодовите каши на "Слънчо"съдържат глутен.Аз съм давала "Фризокрем".
Виж целия пост
# 11
Ако купя някоя млечна каша/напр. на Хумана/ , а пък аз храня бебето с Фризолак, дали това , че са с различни АМ има някакво значение? newsm78

Не, има значение само ако даваш специално мляко (алергии, диарии, повръщане...), иначе няма проблем  Peace
Виж целия пост
# 12

А плодовите каши на "Слънчо"съдържат глутен.Аз съм давала "Фризокрем".
Naughty

Банановата и прасковената каши на "Слънчо" не съдържат глутен.
Виж целия пост
# 13
Какво е значението, когато АМ е фризовом за млечната каша?
Виж целия пост
# 14
На всяка каша пише с какво мляко е, както и от кой месец се дават.
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия