Има ли МАМИ СКИОРКИ??? II-част

  • 13 684
  • 554
По молба на колежката Luluto, понеже имала проблем, пускам тема номер 2. Confused

Вижте какво, ако искате може и малко за ски да си поговорим. newsm78 Попаднах на една тема, дето няма нашите претенции, да е скиорска, обаче доста по сериозно гледат на нещата, а не като нас, прасета, кръчми и тем подобни. Thinking Crossing Arms Joy

Ей на четете и се образовайте. Whistling

http://www.bg-mamma.com/archive/index.php?topic=60917

А, и да не забравя, Обичам ви много!!!
Виж целия пост
# 1
Пу за мене първа в тази тема Laughing Party
Виж целия пост
# 2
Бифанке, аз като тези от подписа ти ски учители за себе си ще взема.

И аз, и аз...............!!!! Mr. Green Sick Crossing Arms

Раздават ли ги някъде???? newsm78

Няма да ти кажа пък, за себе си ги пазя всичките   smile3534 smile3534 smile3534
Виж целия пост
# 3
Няма да ти кажа пък, за себе си ги пазя всичките   smile3534 smile3534 smile3534

Лелееее, изненада ме, кога сколаса да се включиш първа.....? Crazy
ПИОНЕРКЕ, я пак си помисли, барем единия ще ми отпуснеш.
Айдеееее, отече, пак глЮпости..!
А аз си мислех, сега в новата тема, на чисто, малко по на ниво, ама на, пионерска му работа, повлече крака, пак с .................тия работи.
Виж целия пост
# 4
Ееееее ма Тео тази тема стара бе! Хубаво и уютно ни е в темичката тук, така със свинско и винско Mr. Green Пък и виж че по лесно за свинско се събираме, от колкото за ски Joy
Виж целия пост
# 5
teo7777 , като не мога да дойда на ски с вас утре поне за ски учители да си бърборя, кво искаш па ти сега Crazy
Виж целия пост
# 6
Ето линка към предишната тема, че забравих да го пусна.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145864.msg3144816#msg3144816
Виж целия пост
# 7
Аз утре няма да идвам  newsm45 newsm45 newsm45 newsm45
Калоян е с 39 градуса и туй то, няма сваляне.
Не мога да го оставя на майка ми при това положение.

А днес си взех ските-отдолу са като новички и с наточени кантове  Mr. Green Освен това си имам чисто новички очила за ски на Bolle  Mr. Green
Ама няма да ги пробвам утре, какво да се прави  Cry
Виж целия пост
# 8
Ей, много ме е яд и тук да си кажа #Cussing out
Тази седмица се бях приготвила за ски на лалето, но понеже съм начинаеща и още нямам ски-екип и се оказа,че за нощната писта не работи нито един гардероб #2gunfire ...Не се били организирали.... #2gunfire
Виж целия пост
# 9
Има ли завърнали се от Боровец?
Виж целия пост
# 10
Може ли и аз да се цопна при вас? Отдавна гледам темата, ама мисля си- аз втори сезон пропускам покрай бебка- само ша ги оспама. Обаче гледам, за некви прасета си говорите, и викам- айде и аз при ближните Joy
Виж целия пост
# 11
Бяхме днес на Боровец с Еми, беше сЮпер. Много съм доволна, беше ми сефте, и се оказа, че не съм забравила да карам, а и пистите бяха много добре. Карахме на Ястребец и понеже е лека пистата, не се уморих кой знае колко, много добре като за първо каране от толкова години. За съжаление времето към 4-ри часа започна да се разваля, и си тръгнахме. Кали, не знам дали утре ще е хубаво, може да духа силен вятър. newsm78 Иначе и аз бях навита да ходим утре пак, но ако е лошо времето, ще се откажем. Иначе със сигурност с мъжа ми си говорихме, следващите събота и неделя, да отидем с преспиване. Той и днес се засили да спим, но като се раздуха, се отказахме. Много, много съм доволна. Flutter Hug
Виж целия пост
# 12
Ex, как ви завиждам (благородно де). Казвайте по-отрано, ако ще се спрятаме за другата седмица до четвъртък вечер да знам, за да си уредя нещата. Вчера наточих кантовете и само чакам с нетърпение да ги подкарам скетата, да видя помня ли нещо от миналата година.  newsm78
Виж целия пост
# 13
Ааа, Prascho, добре дошла. Сама ще се убедиш, че в тая тема рядко става дума за ски. Mr. Green ooooh!
Виж целия пост
# 14
Може ли и аз да се цопна при вас? Отдавна гледам темата, ама мисля си- аз втори сезон пропускам покрай бебка- само ша ги оспама. Обаче гледам, за некви прасета си говорите, и викам- айде и аз при ближните Joy
Ааа, Prascho, добре дошла. Сама ще се убедиш, че в тая тема рядко става дума за ски. Mr. Green ooooh!

И от мен, добре дошла. Точно и аз това щях да кажа - ние и сами сме си я оспамили достатъчно, макар, че ако ме питаш мен свинското и винското си вървят наред със ските и тук въпроса за спам е спорен  Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия