ФИНАЛЪТ - Шоуто на Слави от 20.00ч.честито на Метин!

  • 7 719
  • 203
Ще гледате ли и кой ще вземе колата!?  Laughing
Танцът на Метин!
http://www.vbox7.com/play:8fbfeaea
Виж целия пост
# 1
Добре че каза, че е от 8. Щях да го изпусна!
Виж целия пост
# 2
Добре че каза, че е от 8. Щях да го изпусна!

И аз днес разбрах и щях да го изпусна , затова предупреждавам!
Виж целия пост
# 3
Само да не е Лилия Naughty. Три пъти съм гледала танци и трите пъти Слави оспорваше решението на журито, относно оценката и - ей това ме подразни. Crossing Arms
Определено симпатизирам на мъжката половина от участниците. Flutter
Виж целия пост
# 4
Аз съм за Метин. Танцува много добре и заслужава да спечели.  newsm74
Виж целия пост
# 5
И на Лилия и на Моника някоя си симпатизира и все за циците й говори. И аз предпочитам някой мъж да си кара колата. Ама като знам колко харчи......
Виж целия пост
# 6
 Sunglasses Аз ще ходя на кръчма, после ще ви чета. Искам да има хубави, подробни коментари, както си му е реда.
Виж целия пост
# 7
Само и с ферарито да не стане като с хамъра. Някъде четох, че си го бил взел после.
Виж целия пост
# 8
Само и с ферарито да не стане като с хамъра. Някъде четох, че си го бил взел после.

 Shocked Сериозно ли?
Виж целия пост
# 9
Аз съм за Метин Mr. GreenСтрахотно танцува Laughing
Виж целия пост
# 10
Само да не е Лилия Naughty. Три пъти съм гледала танци и трите пъти Слави оспорваше решението на журито, относно оценката и - ей това ме подразни. Crossing Arms
Определено симпатизирам на мъжката половина от участниците. Flutter

И аз съм на това мнение.
Виж целия пост
# 11
Само и с ферарито да не стане като с хамъра. Някъде четох, че си го бил взел после.

Хамърът на Слави го беше спечелил един обикновен човечец, живеещ в някакво село. Продаде го малко след като го спечели (т.е. беше пуснато за продажба в една автокъща).
А дали Слави си го е купил после е друг въпрос, но се съмнявам. Слави има толкова много пари, че може да кара каквото си поиска. Едва ли му е за Хамъра. А и доколкото слушах в предаването му, Ферарито не е негово. Конкурсът си има спонсори, които го осигуряват.
Виж целия пост
# 12
Метин ще спечели   car003 ....
Само това ще ви кажа  Wink
Виж целия пост
# 13
Метин, Метин!!!
Виж целия пост
# 14
Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия