Претопляне на водата в микровълнова

  • 1 901
  • 28
Здравейте момичета, моето бебе е на 4 мес и половина и от 2 седмици дохранвам с АМ на Аптамил 1, но основно давам кърма. Не знам обаче дали е правилно да претоплям водата за АМ в микровълнова? Вие как постъпвате?
Искам да ви питам и още нещо.
Сега бебето ми е малко болно и не иска да суче и затова основно минахме на АМ, но гърдите ми се надуват ужасно, изцеждам малко колкото да не ме боли, но така дали няма да ми спре кърмата? Мами на смесено хранене как постъпвате?
Виж целия пост
# 1
Аз топля водата за АМ само в микровълновата PeaceА ние също сме на смесено хранене и то с цедене от раждането-ами не само ,че не ми намаля кърмата, ами се и увеличава.
Виж целия пост
# 2
Аз преварявах в микровълновата и я давах, когато стане на стайна Т, не съм я затопляла.

За кърмата- ако си решила да отбиваш, цеди по малко, но ако след това мислиш да продължиш с кърменето, цеди до край, можеш и да храниш бебето с изцедената кърма  Thinking
Все пак питай в Кърмаческия, те са по тази част  Sunglasses

Виж целия пост
# 3
Не няма проблеми да претопляш водата ,аз най- редовно го правех
Но мисля че избързваш с дохранването Щом е болно и не иска да суче ,просто му давай колкото пожелае ,а като се ицеждаж  колкото можеш толкова  и го съхрани  в хладилника като  дадеш на следващото хранене
По-лесно е да даваш  на бебо по-често но малко да суче
Желая ви бързо възстановяване
Виж целия пост
# 4
Аз преварявах в микровълновата и я давах, когато стане на стайна Т, не съм я затопляла.

За кърмата- ако си решила да отбиваш, цеди по малко, но ако след това мислиш да продължиш с кърменето, цеди до край, можеш и да храниш бебето с изцедената кърма  Thinking
Все пак питай в Кърмаческия, те са по тази част  Sunglasses


Искам да продължа да кърмя! Но бебока ми в момента е с Бронхит  Cry Нослето му е запушено и въобще не иска да погледне гърдата, като му я предложа започва да пищи. Опитах да му дам изцедената кърма с шише, но резултата беше съшия.  Embarassed Като му дадох АМ изпи половината и заспа.
Виж целия пост
# 5
За топленето в микровълновата няма проблем  Peace
За кърменето - пробвай преди хранене да му отпушиш нослето с физиологичен разтвор, за да може да диша. Ако не иска изобщо да суче му давай изцедена кърма, а не АМ. Бебетата много бързо свикват с вкуса на АМ и незнайно защо го предпочитат пред кърмата. Изцеждай се докрай и по-често за да стимулираш кърмата си и да не ти намалее.   bouquet
Виж целия пост
# 6
За топленето в микровълновата няма проблем  Peace
За кърменето - пробвай преди хранене да му отпушиш нослето с физиологичен разтвор, за да може да диша. Ако не иска изобщо да суче му давай изцедена кърма, а не АМ. Бебетата много бързо свикват с вкуса на АМ и незнайно защо го предпочитат пред кърмата. Изцеждай се докрай и по-често за да стимулираш кърмата си и да не ти намалее.   bouquet
Peace
Виж целия пост
# 7
Аз имам преварена предварително вода и без проблеми я притоплям на микровълнова
Виж целия пост
# 8
Претоплям в микровълновата всичко-вода,пюрета...
Аз в началото също се цедих и давах АМ,но е хубаво да се изцедиш докрай.Изцедената кърма по спомен можеш да държиш 1 час на стайна температура,6 часа в хладилник,но не помня колко беше във фризер/замразена/.Не хвърляй.За мен тя беше златна,че имах много малко.
Виж целия пост
# 9
и аз затоплям водата в микровълновата или я държа в термос
Виж целия пост
# 10
Водата я преварявам и я държа в термос.Слъчвало се е да използвам и микровълновата за претопляне,но не съм и особено голям почитател.
Виж целия пост
# 11
Няма проблем да затопляш водата в МВ.
Изцеждай докрай и съхранявай в камера или фризер  Peace
Виж целия пост
# 12
Аз също затоплям в микровълновата. Peace
Виж целия пост
# 13
Аз имам преварена предварително вода и без проблеми я притоплям на микровълнова

И аз правех така.
Виж целия пост
# 14
Само в микровълновата съм затопляла водата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия