ВИТАМИНИ ЗА КЪРМАЧКИ?

  • 5 209
  • 18
Би ли ми подсказал някой, дали съществуват такива?
Може би,най-вече ме интересуват такива,които надбавят КАЛЦИЙ.Разбрах,че по време на кърменето много уязвими стават зъбите на кърмачката.
Вие взимате  ли нещо подобно за да подсилите организъма по време на кърменето или за обогатяването на кърмата?
Виж целия пост
# 1
Аз си довършвам опаковката от бременността Pre Natal.  Не съм решила още какво и дали ще пия нещо, когато свърши.

Когато кърмех Мариела, съм си купувала 2-3 пъти Матерна.
Виждала съм витамини на Хип за кърмачки, има ги по аптеките.

Иначе кърмата няма как да се обогати допълнително, тя си е напълно самодостатъчна откъм състав. Витамините и добавките са за подсилване на майчиния организъм. За бебето се извлича всичко необходимо от майката.
Виж целия пост
# 2
В момента пия Falvit те са за бременни и кърмачки , но на вкус са като аналгин горчиви
Виж целия пост
# 3
Пия Пренатал Peace
Виж целия пост
# 4
Бирена мая  Peace
Виж целия пост
# 5
Здравей,аз пих витамини още от началото на бременноста докато спрях да кармя,разбира се предписани от лекар и педиатар Winkне помня вече името им newsm78тук  в Белгиа много ги препорачват и аз мисля наистина,че е нужно Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Аз продължих и продължавам да пия Неоксид от бременоста.
Виж целия пост
# 7
Виж целия пост
# 8
Има чай и витамини на Хип за кърмачки.Аз лично все още не съм ги пробвала.
Виж целия пост
# 9
Аз пия бирена мая и IDEOS- калций+вит.Д.
Виж целия пост
# 10
Пила съм Мулти табс, а сега- Центрум.
Виж целия пост
# 11
Центрум, Витарал - редувам ги
Виж целия пост
# 12
NEOXID - пиех през бременноста и след раждането продължих, но от известно време пия Калмацин, заради косопада.
Виж целия пост
# 13
През бремеността си пиех Матерна. Сега са я преименували на Центрум матерна. Тя е за бременни, кърмачки и жени, които планират бременност.
Виж целия пост
# 14
Витамини за бременни на Хип  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия