Въпрос за цвета на очите

  • 1 886
  • 39
Здравейте , моето момиченце е вече на 2 месеца и още и са тъмно сиви очите. Знаете ли кога ще си проличи истинския им цвят?
Виж целия пост
# 1
Чела съм, а и при нас и двата пъти беше така, че очите придобиват реалния си цвят, когато детето започне да се храни и сруда храна, освен с мляко. Но това е само едно прочетено становище и не е меродавно.
Виж целия пост
# 2
Моята педиатърка каза, че очите се избистрят към 4-5 месец и след като спреш да кърмиш придобиват реалния цвят. При нас стана така, сега очите са й сини от мътно кафяви - изумително!
Виж целия пост
# 3
Чувала съм, че до към 6-тия месец очите придобиват цвета си.
Виж целия пост
# 4
Дъщеря ми е кърмена 6месеца, но до годината беше с ярко сини очи. След това позеленяха.
Синът ми се роди със сивосини, сега преливат от кафяво до зелено, но още го кърмя. Предполагам след като спра да кърмя ще се прояснят.
Виж целия пост
# 5
Аз знам че след 1 годинка цвета на очите си остава истинския
Виж целия пост
# 6
На синът ми се установиха кафяви около 5-6 месец, а все още го кърмя.
Виж целия пост
# 7
От 5-6 месец на са си променяли цвета, а е кърмена 7 месеца!
Виж целия пост
# 8
Чула съм, че от година. На бебка от 4 месечна до сега (сега е на 7) не са се променяли. Общо взето всички казват, че като се спре кърменето добиват истинския си цвят.
Виж целия пост
# 9
Чувала съм, че до към 6-тия месец очите придобиват цвета си.
И аз
Виж целия пост
# 10
И аз съм чувала че след спиране на кърменето,цвета на очите се променя.меги се роди със сини и все още са и такива,но и все още се кърмим.  bouquet
Виж целия пост
# 11
дъщеря ми поне до 6 месеца си сменяше цвета на очите!до около 1 месец беше със синкаво-сиви,после сиви,после се изменяха мн бавно,накрая около годинката станаха кафяви,но все още зеленееха малко,и след още време си станаха светло кафяви newsm78
обаче синът ми си е с кафяви от раждането Wink
Виж целия пост
# 12
Моята дъщеря се роди  и е със сини очи,напук,че ние с баща и сме с кафяви очи и с тъмни коси,а тя-сини очи руса коса! newsm78
Явно гените на предците ни са надделяли при нея.
Виж целия пост
# 13
Ния се роди със сини и си е със сини.
Виж целия пост
# 14
И ние сме като fior и двете ми дъщери са синеоки,а аз и баща им - не!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия