ягодова каша?

  • 606
  • 9
мисля да дам ягодовата каша на хумана за след 8м.,но не съм давала този плод под никаква форма до сега.да ли се крие риск от алергия т.е дали да захраня и ако всичко е наред ще се счита ли,че ягодата е въведена и мога спокойно да давам и пюре?
Виж целия пост
# 1
Каша и пюре е различно от пресен плод, така че може да дадеш спокойно.

Да знаеш, че тази каша си е доста гадничка, мисля, че се води с йогурт, много е странна и синът ми, дето всичко яде, категорично я отказа.
Виж целия пост
# 2
Жасмина пък умира за точно тази каша и на мен ми хареса. Води се ягоди с йогурт. Аз захранвах като с нещо ново, не бях давала ягоди дотогава.
Виж целия пост
# 3
Давай спокойно, моя син пък не е ял такава.
Виж целия пост
# 4
Каша и пюре е различно от пресен плод, така че може да дадеш спокойно.

...

 Peace

Виж целия пост
# 5
Точно тази каша , моят син я обожава.Много е хубава и според мен.Можеш спокойно да я дадеш, не е същото като пресен плод, не се притеснявай.
Виж целия пост
# 6
Относно ягодите като плод съм решила в прясно състояние да ги давам след1,5- 2 години, но кашата на Хумана с ягоди си я давам както си пише на пакета след 8-ия месец. Той си е свикнал с кашите на тази фирма и тази също му хареса. Купихме и пюрета с ягоди и ги прие добре, все пак и в тях плодовете не са натурални пресни, а консервирани.
Виж целия пост
# 7
Може да дадеш тази каша. Предполагам, че и с пюретата не трябва да имате проблем, защото са термично обработени. Обаче положението с пресния ягодов плод е друго.
Виж целия пост
# 8
Mного я обичаме.Нямала е проблем даже давах и на пюре след 8 мия Peace
Виж целия пост
# 9
Каша и пюре е различно от пресен плод, така че може да дадеш спокойно.


 Peace

И аз все се чудя дали да я взимам тази каша, незнам дали синът ми ще я хареса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия