Лъжете ли себе си.

  • 2 048
  • 45
Това ми е питанката.
Аз, на моменти се улавям, че сама се залъгвам за много неща.
Мисля, че " така трябва да мисля и да разсъждавам " в определени ситуации, но някъде дълбоко в мен не съм съгласна с това.
Сетих се сега за темата за предразсъдъците. Изобщо, защо го правим? Така се свиваме в черупките си и си мислим, че вземаме най правилните решения, като че ли ще живеем 100 години.
Сега ще ме нападнат много от вас , сигурна съм, но предварително им благодаря Wink  bouquet Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Най-безжалостна съм към себе си.Никога не се залъгвам.
Виж целия пост
# 2
Понякога много ми се иска да можех да го правя..но не се получава.
Виж целия пост
# 3
Лъжа се, разбира се  Laughing Друг е въпросът доколко успявам, нескопосан лъжец съм...
Понякога самозалъгването предпазва от разпадане... поне за момента.
С предразсъдъците е малко по-друго - те са някакъв вид опорна система, която ни се налага от малки...  патерици за по-лесно придвижване в непознатия свят. Но то не е точно самозалъгване май.
Виж целия пост
# 4
Подложени сме на психопрофил тук  Laughing

Случва се понякога за кратък период от време, час, два  Peace
Виж целия пост
# 5
Лъжа се ,всеки ден се лъжа ,че ще спра да пуша . Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Блонди, дай да не се лъжем, бирата ти се отразява зле  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
За сериозни неща-не, за маловажни-често.
Виж целия пост
# 8
Блонди, дай да не се лъжем, бирата ти се отразява зле  Mr. Green

Не, това е от психоатаките във форума, от философските теми на Касиди и Луна  Crazy
С бирата се опитвам да прогледна нормално   Tired
Виж целия пост
# 9
Лъжа се, лъжа се до припадък....накрая започвам да си вярвам и лъжата постепенно се превръща в истина
Виж целия пост
# 10
Лъжа се, лъжа се до припадък....накрая започвам да си вярвам и лъжата постепенно се превръща в истина

Е те за това става въпрос.  Laughing
Виж целия пост
# 11
Не. Баш мен не мога да излъжа ...
Виж целия пост
# 12
О да. Twisted Evil И като си повтарям една лъжа много пъти, започвам да си вярвам. Crazy
Виж целия пост
# 13
Не.
Виж целия пост
# 14
Сега ...., не става дума за хора, които лъжат други хора, в следствие  на което сами почват да вярват в собствените си лъжи Crazy.
Става въпрос, за някои неща, които вие самите интуитивно усещате, но когато чуждото мнение е противоположно на вашето, и когато този вариант ви " устройва повече", започвате да вярвате, че е така. Един вид защитна реакция Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия