Да ви питам за Инфакола ???

  • 717
  • 12
Питането ми е продават ли в Италия Инфакол  или Лефакс ?? 
Мои приятел заминава утре за там и искам да си поръчам. Имам още време но след това няма да имам бърза връзка и може да се окаже , че когато ми го донесат вече няма да ми трябва. Синът ми беше с ужасни колики и никои от тези капки които продават в България не му помагаха, затова искам да се подсигуря.
  И още нещо за колко време горе долу стига едно шишенце и колко стува ??
 
Виж целия пост
# 1
За Италия не знам, но в Испания със сигурност Инфакол няма. Имат друго лекарство. Инфакол има в Англия и струваше 3-4 лири шишенцето. За колко време свършва, зависи какви дози давате, но при максимални дози ние използвахме 6-7 шишенца за 4 месеца, така че сметни горе-долу 1 шишенце за половин месец. Ако ти остане веднага ще се намери някой в нужда  Hug
Лефакс има в Германия, но за другаде не знам  newsm78

И още нещо, това че едното детенце е имало колики не означава че другото ще има, така че мисли позитивно  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Аз незнам за Италия и Испания. На мен ми го доставяха от Гърция. Струва 4 евро. Ако някога закъсаш с колики, пусни ми на лични писъмце ако ми остане някоя опаковка, ще ти я дам. На нас за два месеца ни отидоха 3 опаковки. Едната е от 50 мл. - сто дози. Дава се по доза преди хранене, т.е по един капкомер- половин мл. Коликите ни бяха ужасни и се е случвало да давам лекарството като за добро утро.....
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви момичета !!!
Ритка знам , че не е задължително щом първото ми дете е имало зверски колики и второто да има обаче искам да се подсигуря. Ако знаеш колко безсънни нощи сме имали , колко рев съм изревала че не мога да му помогна а той се дере сигурно ще ме разбереш. Ако пък  не се наложи да ги ползваме още по добре ще ги подарим на някой ревльо.
Карил благодаря ти за предложението , дано не ми се налага да ти пиша. Като гледам и твоето е скорпионче като нашия батко , всички ли са толкова ревливи. #2gunfire 
Виж целия пост
# 4
Следи обявите в Продавалника, понякога там изпадат обяви за продажба на Инфакол (макар и рядко) Или пък направо ти си пусни обява, че търсиш да закупиш и може някоя майка, на която не й трябва повече, да се отзове.   Peace
Виж целия пост
# 5
Ако не ми донесат поръчката може и така да направя.
Виж целия пост
# 6
iskam da popitam mamite koito sa davali infakol,na nas ni donesoha no mi se struva 4e kapkomera puska mnogo golqma kapka ?t.e kato stisna vednaj izliza dosta golqma kapka sravnenie s kapkata na espumizana naprimer i otdelno 4e ostava i po samiq kapkomer.vie napravo v ustata li ste go davali ili na laji4ka? i po kolko nai mnogo ste davali az ot sno6ti davm predi vsqko qdene kakto pi6e no mai zasega nqma efekt,dori ot espumizana prez no6ta spe6e a sno6ti si pomranka pove4ko ot normalnoto.
blagodarq vi za otgovorite,moje li da se predozira?
Виж целия пост
# 7
momi4eta sega vidqh 4e na samiq kapkomer gore pi6e 0.5 zna4ili 4e trqbva celiq da go izpraznq v ustata, a ne kakto si misleh 1kapka ot nego poneje celiq kapkomer ne e 1kapka....molq vi pi6ete
Виж целия пост
# 8
МЪЖЪТ МИ ПЪТУВА ПОСТОЯННО ЗА ИТАЛИЯ И ИСПАНИЯ И ДО СЕГА НЕ Е НАМИРАЛ ИНФАКОЛ ТАМ,ПРАТИХА МИ ОТ АНГЛИЯ.
Виж целия пост
# 9
Лефакса се продава в Австрия и Германия, а Инфакола - в Англия, но мисля, че и в Гърция го има.
momi4eta sega vidqh 4e na samiq kapkomer gore pi6e 0.5 zna4ili 4e trqbva celiq da go izpraznq v ustata, a ne kakto si misleh 1kapka ot nego poneje celiq kapkomer ne e 1kapka....molq vi pi6ete
Не само че трябва да дадеш цял капкомер, но когато коликите са много силни може и по 2 да даваш. А 1 капка е супер малко.
Виж целия пост
# 10
Дава се цял капкомер.Като бяха по-силни коликите му давах преди всяко хранене,след това започнах само вечер за да спи по-спокойно.Купихме го от Англия и сам страшно доволна от него.
Виж целия пост
# 11
blagodarq za otgovorite,taka i 6te davam po 1 kapkomer dano da podeistvat 4e e ad ina4e
Виж целия пост
# 12
и на мен ми го изпратиха от Англия, нито в Белгия, хорандия, франция, италия и ипания не ги продават - поне това бяха държавите, в които имам паднати и можеха да изпратят...   
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия