Искам близнаци 2...

  • 68 957
  • 419
 Това е старата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=104808.0

Подновявам я защото и аз живо се интересувам Wink
Виж целия пост
# 1
и аз се абонирам за темата. GrinningНикога не бях искала близнаци,докато не забременях ,с еднояйчни при това.Декември месец обаче ги загубих в 20-та седмица и сега толкова много искам пак близначе,но на дали ще случи отново. SadХем ме е страх ако са близнаци,да не се повтори същото,хем тооолкова ги искам.
 ще следя темата пък да видим!
Виж целия пост
# 2
За съжаление нашите желания са различни от дествителността. Близнаците не са "правят", те се случват. Моята бременност започна като двуплодна, но загубих едното бебенце още в 6 г.с. Не мисля, че някой може да даде гарация, че една много желаеща мама може да забременее и износи близнаци. Това, обаче, не пречи да пожелая сбъдване на мечтите ти  bouquet
Виж целия пост
# 3
Много съжалявам за вас, момичета Sad. Надявам се в най-скоро време да се сбъднат мечтите ви. Да не ви натъжавам, но да имаш две дечица наведнъж, наистина е прекрасно. Може да прозвучи странно, но аз винаги съм знаела, че ще имам близнаци... И когато с мъжа ми решихме да си имаме бебе не ставаше много дълго време, но най-накрая станаха-не едно, а две. Така, че търпение, и успех! newsm17
Виж целия пост
# 4
и аз се абонирам за темата. GrinningНикога не бях искала близнаци,докато не забременях ,с еднояйчни при това.Декември месец обаче ги загубих в 20-та седмица и сега толкова много искам пак близначе,но на дали ще случи отново. SadХем ме е страх ако са близнаци,да не се повтори същото,хем тооолкова ги искам.
 ще следя темата пък да видим!

Ужас, в 20 седмица  #Cussing out. Нарушено кръвоснабдяване ли беше проблема. Аз пък никога не съм искала и не съм и предполагала, че мога да забременея с близнаци. Ама на - случи ми се. И сега май си ги искам  Blush
Виж целия пост
# 5
da,кръвопотока към едното беше по-малък ,отколкото при другото.Не знам обаче,защо не оцеля поне едното.Може да имам и друг проблем обаче,защо миналата година имам и мисед аборт в 9-та седмица.
 Иначе и аз не съм предполагала и не съм искала преди близнаци,но като разбрах за тях се зарадвах много и сега така ми се ще да имам пак две.
Виж целия пост
# 6
da,кръвопотока към едното беше по-малък ,отколкото при другото.Не знам обаче,защо не оцеля поне едното.Може да имам и друг проблем обаче,защо миналата година имам и мисед аборт в 9-та седмица.
 Иначе и аз не съм предполагала и не съм искала преди близнаци,но като разбрах за тях се зарадвах много и сега така ми се ще да имам пак две.


Защото и недостиг на кръв, и прекалено кръвоснабдяване са еднакво опасни. А точно така става - когато при едното постъпва по-малко, при другото е прекалено, натоварва сърцето и т.н. Освен това по-скоро се радвай, защото при такива случаи ако оцелее едното в много случаи се ражда недъгаво.
Виж целия пост
# 7
да ,така ми каза и д-р Димитрова. SadМалшанс било,че са еднояйчни-сякаш не се раждат такива.
Виж целия пост
# 8
Angels_zg, и аз бях с такъв проблем като теб. При мен също се прояви веднага след 20 гс. В 20 бях на преглед и всичко беше ОК, а след 2-3 седмици положението беше вече доста критично.  Успяха да ми помогнат в Тина Киркова. Ето вече 2 години след случилото всичко ми е пред очите. Съжалявам, че за теб бременността е приключила по този начин. 20 гс си е много време, човек свиква с мисълта, че ще има 2 дечица  и е много тежко. Моите също са еднояйчни. Родиха се с голяма разлика и още не могат да се поизравнят.
От сърце ти пожелавам следваща успешна бременност и сладко бебче.
Виж целия пост
# 9
blagodarq ти много.А как ти помогнаха ,пи лекарства или какво?
Виж целия пост
# 10
Като щастлива  близнашка майка се записвам и нямам нищо против , ако забременея ,пак да е с близнаци  LaughingВинаги съм мечтала да имам 3 деца , но никога не съм предполагала,  че ще родя две наведнъж  Laughing Съдба....
Виж целия пост
# 11
Като щастлива  близнашка майка се записвам и нямам нищо против , ако забременея ,пак да е с близнаци  LaughingВинаги съм мечтала да имам 3 деца , но никога не съм предполагала,  че ще родя две наведнъж  Laughing Съдба....
Peace Да се запиша и аз!
Само да се помоля, ако Господ реши втори път да ми даде това неземно и огромно щастие... някак си да имам по-лека бременност, щото като се присетя и аз за онзи период ...  Crazy
Виж целия пост
# 12
Здравейте, момичета!!!  bouquet
Аз не съм близнашка мама, имам си едно слънчице, но много, много искам да имам близнаци. Praynig
Тайничко се надявах по време на първата ми бременност, лекарката да греши и да не е само едно бебче и не съм се отказала от това си желание.
Дано записването ми във Вашата темичка да ми донесе късмет! Praynig
  bouquet
Виж целия пост
# 13
Дано записването ми във Вашата темичка да ми донесе късмет! Praynig
  bouquet

Моме, пролет иде с нея и  stork-boy stork-girl Искрено ти пожелавам ако не две лунички, то поне една звездичка да ти донесат Hug
Виж целия пост
# 14
Креми, от твоите уста в божиите уши!  bouquet
Искам голяма фамилия. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия