Изяде си ръчичките!

  • 897
  • 16
Здравейте майчета!
Имам си красиво почти тримесечно бебенце  baby_neutral което не престава да си лапа и двете юмручета  Grinning
Знам че това е нормално, а и в отчетната тема виждам, че всички бебенца на тази възраст си лапат ръчичките  Peace
Но искам да Ви попитам кога спират бебенцата да си ядат юмручетата? На каква възраст, защото по цял ден я следя моята красавица с мокрите кърпички да и чистя ръцете и вече ... малко ми омръзна!?  Blush
Благодаря Ви за отговорите  Hug
Виж целия пост
# 1
Чувала съм, че продължава докато не им поникнат зъбите.
И моят син си яде ръцете непрекъснато, но гледам да му бутам бибата вместо тях. Наскоро имаше тема кое е по-вредно - биба или ръце в устата, аз смятам, че залъгалката е по-удабният избор.  Peace
Виж целия пост
# 2
До към 6-тия месец ще е така. Няма нищо страшно, не се безпокой. Всички бебета минават през този етап. Peace
Виж целия пост
# 3
 Hug EEEE Благодаря! Успокоих се, днес питах една моя позната и тя ми каза - ааааа ... моята дъщеря си смучеше показалеца до първи клас  Shocked и аз меко казано се втрещих  ooooh!
Но сега вече дишам спокойно  Hug
Виж целия пост
# 4
Споко, ще мине .. Никол до към 5-6 месец си ги гризкаше, после като се насити на ръцете си започна с решетката на креватчето да си чеше венците ..  Laughing
Виж целия пост
# 5
Дъщеря ми е на 15 месеца. Все още си пъха ръцете в устата и ги лигави.  Simple Smile Не мога да кажа, че това е при нея нещо постоянно. По-скоро, когато много я засърбят венците. Не очаквам от нея скоро да престане, понеже има само 7 зъбета  Crazy Да кажа само, че освен ръцете пъха и всичко де що докопа.  Sick и пода с език ближе ....  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Вики до към 5-я месец си лапаше ръцете а сега само играчките Grinning
Виж целия пост
# 7
И ние така лапаме, и ако може и до лакътя ще ги захапем, най-интересно става когато реши да си отвори юмрука, а ръката му е още в устата издава много смешни звуци и се мръщи
Виж целия пост
# 8
Дъщеря ми е на 15 месеца. Все още си пъха ръцете в устата и ги лигави.  Simple Smile Не мога да кажа, че това е при нея нещо постоянно. По-скоро, когато много я засърбят венците. Не очаквам от нея скоро да престане, понеже има само 7 зъбета  Crazy Да кажа само, че освен ръцете пъха и всичко де що докопа.  Sick и пода с език ближе ....  Mr. Green
Много сладък аватар  Hug красавица!
Виж целия пост
# 9
Василена от малка си лапаше ръчичките, но сега има гумени играчки и се лигави на тях.
Виж целия пост
# 10
Чувала съм, че продължава докато не им поникнат зъбите.
И моят син си яде ръцете непрекъснато, но гледам да му бутам бибата вместо тях. Наскоро имаше тема кое е по-вредно - биба или ръце в устата, аз смятам, че залъгалката е по-удабният избор.  Peace


 Peace
 Peace
 Peace
Виж целия пост
# 11
И ние сме така
Слагам и ръкавички или бибата, по добре тях да яде  Peace
Виж целия пост
# 12
Аз не слагам ръкавички защото може да си я измъкне и да си я навре в гърлото
Виж целия пост
# 13
на 9м е, и все още си лапа пръстчетата, както и каквото докопа, имам предвид ВСИЧКО Simple Smile, даже докато си играехме преди ден- два ми захапа глезена с четирите си малки зъбенца, а аз дори не очаквах  Crazy
Но според мен не трябва да се вманиачаваш с влажните кърпи, остави го детенце да се "самоимунизира". Дъщерята на моя приятелка до никое време обичаше да смуче и дъвчи влажни кърпи, понеже мама беше след нея постоянно с кърпи в ръка  Joy
Виж целия пост
# 14
Моят син все още го прави,въпреки ,че му купихме чесалка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия