Нормално ли е това - за газови котлони става дума?

  • 1 719
  • 11
Значи имам си аз плот с 4 газови котлона вече почти 3,5 години и днес забелязах нещо много странно:
когато натисна копчето за искрата на всички котлони им тръгва искра  Confused

Да не ме помислите съвсем за блонди - по принцип се пускат като натисна /тръгва искра/ и завъртя копчето /тръгва газ/, а не е с 1 бутон за общо запалване.
И по тая причина мислех, че всяко копче си е с индивидуално палене.....

Ей тва ми е модела - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01000004

Сега свекър ми ме убеждава, че на всички газови котлони им било едно запалването.....
Утре разбира се ще звъня в сервиза да питам, но тази вечер ме е хванало шубето..... че с газта шега не бива  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
според мен така трябва да е
Виж целия пост
# 2
Не зная дале трябва да е така, на твое място за успокоение бих се консултирала. Щом се съмнаваш направи го.
Виж целия пост
# 3
Споко, така е Peace Нали копчето за даване на искра все пак е едно Simple Smile Обърни внимание, че искра има, дори и да не си завъртяла врътката на котлона.
Виж целия пост
# 4
Да. Всички "присветкват".
Виж целия пост
# 5
Така е ,разбира се ,и аз готвя на газ/централна/,само че моя е двойка,същата марка.Не се притеснявай,готвя на газ от 10 години и до сега нищо не ми се е случило
Виж целия пост
# 6
Ама и аз съм много загубена значи ..... да го забележа след години почти ежедневна употреба  newsm78  hahaha
Виж целия пост
# 7
И при мен е така, но ако много те е хванало шубето се посъветвай със специалист -няма лошо.
Виж целия пост
# 8
ами незнам дали е същото но нашата не е керамична и не се полечава така
Виж целия пост
# 9
няма страшно Peace
Виж целия пост
# 10
И моите Наде са така-не се плаши Laughing
Виж целия пост
# 11
И при моите газ.котлони въпреки,че са 2-ка е така . Няма нищо страшно. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия