Колко е глобата за несменена ЛК?

  • 12 633
  • 32
Извинявам се, ако е имало тема.
Колко е глобата за несменена след брак ЛК? И какви документи са необходими?
Виж целия пост
# 1
о, изобщо не са ме глобили а аз съм супер завеяна и 4 години не си я бях сменила Crazy
Виж целия пост
# 2
Каква глоба бе? Shocked Ами ако си бил в чужбина? #Crazy
Виж целия пост
# 3
 Ужас и глоба ли има  #Crazy Омъжена съм преди повече от 2 години и все още не съм си я сменила.
Виж целия пост
# 4
Аз съм омъжена от 3г и не съм я сменяла,дано няма защото...............незнам как ще се оправям!
Виж целия пост
# 5
за съжаление има, моята беше изтекла декември 2005, март 2006 като отидох да си подновявам ми написаха акт от 20 лв, който все още не съм платила Embarassed
Виж целия пост
# 6
Въпроса не е в изтеклия срок на личната карта, а че трябва да се смени заради смяната на фамилията след сключването на брак. newsm78
Виж целия пост
# 7
Моята не е изтекла, просто след като се омъжих пролетта не съм я сменила още.
Виж целия пост
# 8
До колкото знам - се сменя при промяна на името или на адресната регистрация. Ако не ги сменяш - няма защо да вадиш нов документ. Аз не съм променяла нито едното, следователно и личната си карта!  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Извинявам се, ако е имало тема.
Колко е глобата за несменена след брак ЛК? И какви документи са необходими?
Понеже срока е едномесечен ,а аз а днес...а утре.... Crazy
Платих 20 лева глоба
Платих 10 лева ЛК
Платих 2 лева на банката.
Това беше отдавна ,но сигурно нещата са същите  newsm78
Виж целия пост
# 10
Въпроса не е в изтеклия срок на личната карта, а че трябва да се смени заради смяната на фамилията след сключването на брак. newsm78
За  това я сменях и аз... и отнесах глобата.... Crazy
Виж целия пост
# 11
мен ме глобиха 40 лв.(мисля, че това е максимума) - бяха минали 5 години от сключване на брака ми.  ooooh!
Виж целия пост
# 12
Лелеее аз съм си сменила адреса преди 4 години и още съм със старата лична  карта. А и международния паспорт ми е с изтекъл срок и нищо не съм предприела. Хич да не им се мяркам, така ли? Или да ида и да се правя на луда?
Виж целия пост
# 13
мен ме глобиха 40 лв.(мисля, че това е максимума) - бяха минали 5 години от сключване на брака ми.  ooooh!
А в моя случай баха минали около 2 месеца.
Виж целия пост
# 14
Глобата е от 20 до 150 лв. Мен ме глобиха 20 лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия