въпрос за спермата

  • 1 318
  • 7
Здравейте момичета искам да ви попитам нещо сигорно е глупаво ,но ако вечерта съм си направила вагинална промивка и правим секс и свърши в мен,сперматозоидите веднага ли ще умрат тъй като се знае,че от промивката съм измила ЦС?Така те могат ли да живеят Embarassed newsm78
Виж целия пост
# 1
Все някой ще е преживял след промивката. Нали знаеш, че промивки не се препоръчват при бебеправене, а и по принцип Confused.
Виж целия пост
# 2
Промивки на влагалището се правят само при необходимост като част от лечението.
Иначе си нарушаваш нормалната киселинност. Възможно е това да пречи на забременяване.
Виж целия пост
# 3
Значи въпроса ми беше правя си промивка и после кекс ще има ли оживели сперматозоиди и за колко време се оправя киселинноста на вагината Embarassed newsm78
Виж целия пост
# 4
Значи въпроса ми беше правя си промивка и после кекс ще има ли оживели сперматозоиди и за колко време се оправя киселинноста на вагината Embarassed newsm78

Да, ще има оживели.
Относно равновесието във вагиналната флора еднозначен отговор не може да се даде, зависи от много неща.
Виж целия пост
# 5
Ще има оживели.
Относно промивката. На тампоните пише, че менструалната кръв се стича от матката до долу за около 24 часа. Мисля, че за вагиналната слуз би трябвало да важи същото. Но не съм сигурна де, дане те объркам  newsm78
Виж целия пост
# 6
И аз си мисля,че трябва да има оживели.Но промивките не са желателни и по-принцип.
Виж целия пост
# 7
Ще има оживели . . .
Не прави промивки без лекарско предписание!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия