С какъв прах и омекотител перете дрехите на вашите бебоци?

  • 12 244
  • 269
  Здравейте мили мами,аз да питам нещо макар и малко тъпо,но с какво перете дрешките на вашите бебоци?Аз перях с течен Ариел,но ми го носят от Испания когато има възможност и сега вече нямам,а човекът които ми го носи няма скоро да идва до Лом и се чудя какъв да си купя.А слагате ли омекотител и какв ,слагам един на Вернел(пак испански,мирише по същия начин като Ленор)и то без да ме види свекървата щото мрънка,но сега и него трябва да си купя?wash hang
Виж целия пост
# 1
Аз пера с Тео бебе и Силан сензитив Grinning
Виж целия пост
# 2
Аз пера бебешките дрешки със Сано Максима и съм много доволна.  Peace Прала съм с Тео Бебе и също е хубав  Peace Омекотител не използвам за сега.  
Виж целия пост
# 3
Омекотител не използвам за сега.  
А защо , да не би да е вреден,свекърва ми все мрънка като ме види да слагам,но аз слагам такъв за бебе. Whistling
Виж целия пост
# 4
Пера с прах Persil Sensitive и омекотител Silan (бял или жълт).
Виж целия пост
# 5
Пера със Сано максима, омекотител съм слагала и Силан сензитив, и Коколино сензитив, сега съм с Ленор сензитив. Омекотител слагам от самото раждане и нямама проблем, но всичко е въпрос на кожичка.
Виж целия пост
# 6
Пера с гел Persil sensitive и съм много доволна,без омекотител  Peace
Виж целия пост
# 7
Омекотител не използвам за сега. 
А защо , да не би да е вреден,свекърва ми все мрънка като ме види да слагам,но аз слагам такъв за бебе. Whistling

Вреден е.....

http://gorichka.bg/index.php?p=26&id=99
Виж целия пост
# 8
В началото перях с ТЕО Бебе и омекотител Силан Сензитив . Някъде след като навърши година , започнах с нашите прахове , основно Ариел и омекотитил какъвто имам в момента .

И аз искам някой да ми обясни , защо не трябва да се ползва омекотител  newsm78
Виж целия пост
# 9
Ползвам Бинго бебе. Мирише много нежно и ненатрапчиво. Омекотител не ползвам  Naughty  Пробвах за първи път преди 2-3 месеца и тя се обрина.
Виж целия пост
# 10
От раждането до началото на захранването/началото на петия месец/перях с Тео Бебе.Като захраних обаче,Теото не ми изпираше петната от пюретата и взех Персил сенситив.Много съм доволна,оправдава си парите Peace
Омекотител не ползвам  Naughty,чуствителна му е кожата и не ми се рискува Peace
Виж целия пост
# 11
Пера с прах Ариел, а омекотителя е на Сано Максима
Виж целия пост
# 12
Пера с Sano Maxima sensitive и от едно известно време слагам и омекотител Lenor за бебета.
Виж целия пост
# 13
В началото ползвах Тео бебе, сега пера с Persil sensitive, омекотител не съм слагала.
Виж целия пост
# 14
Прах Сано
Преди година ползвах омекотител, но се оказа, че детето има проблем с кожата и го махнах сега е доста по-добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия